"Артык. Кем. Тен." математика дошкольное образование
Оценка 4.8

"Артык. Кем. Тен." математика дошкольное образование

Оценка 4.8
Разработки уроков
doc
математика
Детсад
15.01.2017
"Артык. Кем. Тен." математика дошкольное образование
Сабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең. Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын арттыру. Сабақтың түрі: жаңа сабақ Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру кезеңі Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы сандардың құрамын қайталауСабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең. Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын арттыру. Сабақтың түрі: жаңа сабақ Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру кезеңі Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы сандардың құрамын қайталау
Артык. Кем. Тен.doc
Сабақтың тақырыбы: Артық. Кем. Тең.         Сабақтың мақсаты: «артық», «кем», «тең»түсініктерін таныстыру, заттар                                        жиынын саны бойынша салыстыруға үйрету, таңбаларды  дұрыс қолдана білуге машықтандыру, сөз байлықтарын дамытып пәнге деген қызығушылықтарын Сабақтың түрі: жаңа сабақ Сабақтың әдіс­тәсілдері: сұрақ­жауап, әңгімелеу, өз бетінше жұмыс Сабақтың көрнекілігі: карточкалар, «Кім жылдам» ойыны Сабақтың барысы: арттыру. I. Ұйымдастыру кезеңі Оқу құралдарын түгендеу. Психологиялық ахуал Өткен сабақты тиянақтау. «Кім жылдам» ойыны арқылы  сандардың құрамын қайталау II. Жаңа сабақ  Көрнекілік арқылы түсіндіру: ­Қайсысы көп? Көк дөңгелектер ме?жұлдызшалар ма? №1 тапсырма.  Не артық – кружкалар ма немесе тәрелке ме? Не кем – қасықтар ма немесе тәрелкелер ме? Шанышқылар мен пышақтар ше?      №2 тапсырма. Салыстыр      3 * 4       3 * 3         2 * 2         2 * 1       3 * 2       2 * 3         1 * 2         1 * 3  Сергіту сәті Ормандағы аюдың  Құлпынайы көп екен Құлпынайды себетке       Жинап, жинап алайық Ауызша тапсарыма №2 тапсырма – «Кім жылдам» ойыны ойнатылады Дәптермен жұмыс 1) 9 цифрын жазғызу 2) 9цифырының мағынасы және сандар қатарындағы орны I. Қорытынды. Сұрақ­жауап арқылы өтілген тақырыпты қорытындылау.

"Артык. Кем. Тен." математика дошкольное образование

"Артык. Кем. Тен." математика дошкольное образование
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
15.01.2017