Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)
Оценка 4.6

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Оценка 4.6
Разработки уроков
docx
математика
8 кл
13.03.2017
Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)
Мақсаты: Оқушыларды толымсыз квадрат теңдеулерді шеше білу бейімділіктерін дамыту, есеп шығару дағдыларын қалыптастыру және 63% -ға жету. Міндеті: технологиялық карталардың регламентінің орындалуы. Сабақтың түрі: біліктілік пен дағдыны игеру және қалыптастыру Сабақтың әдісі: «БжС» технологиясының «Биоинтернет» картасы. Сабақтың көрнекілігі: матрица, интертақта, БИС оқулық Сабақ барысында БЖС технологиясымен өтеді.Мақсаты: Оқушыларды толымсыз квадрат теңдеулерді шеше білу бейімділіктерін дамыту, есеп шығару дағдыларын қалыптастыру және 63% -ға жету. Міндеті: технологиялық карталардың регламентінің орындалуы. Сабақтың түрі: біліктілік пен дағдыны игеру және қалыптастыру Сабақтың әдісі: «БжС» технологиясының «Биоинтернет» картасы. Сабақтың көрнекілігі: матрица, интертақта, оқулық
Документ Microsoft Office Word (5).docx
Джузбаева Арай Данышбековна Астана қаласы С.  Мәуленов атындағы №37 орта мектеп математика пәнінің мұғалімі,   Arai    .  ru   87073674424  _  dos   87@   mail   Сабақтың  тақырыбы: Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері Мақсаты: Оқушыларды толымсыз квадрат теңдеулерді шеше білу  бейімділіктерін  дамыту,   есеп шығару дағдыларын қалыптастыру және 63% ­ға  жету. Міндеті: технологиялық карталардың регламентінің орындалуы. Сабақтың  түрі:  біліктілік  пен  дағдыны  игеру  және  қалыптастыру Сабақтың  әдісі:  «БжС» технологиясының «Биоинтернет» картасы. Сабақтың көрнекілігі: матрица, интертақта, оқулық Сабақтың барысы: 1 Ұйымдастыру кезеңі а)   оқушылармен сәлемдесу,сабақтың тақырыбы  мен мақсатын айту.         ә) Cыныпты белсендендіру үшін көшбасшыға  беріледі. Тақтаға  3 сарапшы шақырылады,    ОӘЖА  сызбасы бойынша тізбектің шешімін айтады. 2 Жетекші білімдері мен іс­әрекет тәсілдерін өзектілендір Тақтаға 63% нормасының саны қойылады Сыныптағы  оқушылар,  сарапшылар  тарапынан   тексерілетін,  олардың  сөйлеуіне  қойылатын  талаптарды  түсінуі тиіс 3 1 цикл. 4 Білімді өз бетінше қолдану Сынып үш тапсырма алады ТКШ – АКШ –  ЖКШ 1 нұсқа №17 1 нұсқа №18 Жұмыс аяқталғаннан соң оқушылар дәптерлерін  алмастырады,  «Қолдағы қаламсап – бұл  қателік» бұйрығы беріледі Мұғалім ООМ «Альфа» тобындағы  оқушылардың санын белгілейді және келесі  ереже бойынша, егер «Альфа» тобында; 1 оқушы болса, сарапшылар тобын күшейту үшін  «Бета» тобынан кезекпен қатемен жұмыс үшін  тақтаға 5 оқушы шығады; 2 оқушы болса 4 оқушы шығарылады; 3 оқушы болса 3 оқушы шығарылады; 4 оқушы болса 2 оқушы шығарылады; 5 және одан жоғары болса 1 оқушы шығарылады Орындалған жұмыстар бойынша қатемен жұмыс.  «Альфа» тобы«Бета» тобымен жұмыс жасайды. Жұмыс аяқталғаннан кейін мұғалім әр бір  сарапшының және жаттықтырушының  жұмысынұқыпты талдау жасайды, олар  оқушылардың қандай қателер жібергенін  сауатты, нақты түсіндіру керек. 5 Бақылау және  өзіндік  бақылау «Бета» тобы сынақ тапсырғандар ООМ  толтырады және «Гамма» тобымен жұмыс  жасайды. Жұмыстың  аяқталуы 5+30  формуласы бойынша Сыныпты үш  топқа бөлу Альфа, Бета,  Гамма Мұғалім  эксперттерді дайындау  жұмысыңың өзіндік  стратегиясын құрады. Жұмыстың  аяқталғаны  ООМ  ұяшықтарын ың  толтырылуы 6  Түзету Сынып үш тапсырма алады ТКШ – АКШ –  ЖКШ 1 нұсқа №19 1 нұсқа №20 Жұмыс аяқталғаннан соң оқушылар дәптерлерін алмастырады, «Қолдағы  қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі 7 2 цикл Қатемен жұмыс. «Альфа» тобының сарапшылары Оом толтырады және «Бета» тобымен жұмыс  жасайды 8 Білімді өз бетінше қолдану Жұмыс аяқталғаннан кейін мұғалім әр бір  сарапшының  және жаттықтырушының жұмысынұқыпты  талдау жасайды, олар оқушылардың қандай  қателер жібергенін сауатты, нақты түсіндіру  керек. бойынша  анықталады.  63% ­ға  жету. Жұмыстың  аяқталуы 5+30  формуласы бойынша тек  қана «Бета»  және  «Гамма» Берілген  тақырып  бойынша  бүкіл сынып  ОӘЖА  сызбасымен  жұмыс  жасайды Жұмыстың  аяқталғаны  ООМ  ұяшықтарын ың  толтырылуы  бойынша 9 Бақылау және  өзіндік  бақылау Сынып үш тапсырма алады ТКШ – АКШ –  ЖКШ 1 нұсқа №21 1 нұсқа №22 Жұмыс аяқталғаннан соң оқушылар дәптерлерін алмастырады, «Қолдағы  қаламсап – бұл қателік» бұйрығы беріледі   Түзету 6 2 циклдің қорытындысы шығады. 7  Рефлекция Кері байланыс 8 бағалау 9 Үй  тапсырмасы  Баға деңгей бойынша қойылады. Альфа – 5 ұпай, Бета ­4 ұпай, Гамма–3 ұпай. 1. «Альфа» тобына ЖКШ бойынша 10  тапсырмадан кем емес тапсырма беріледі. 2. «Бета» тобына АКШ бойынша 10 тапсырмадан кем емес және 5 тапсырма ЖКШ бойынша. 3. «Гамма» тобына 10 тапсырмадан кем емес  ТКШ бойынша және 5 тапсырма АКШ бойынша. 4. 6 сарапшы ЖКШ бойынша үйге 30 тапсырма  алады, мұғалімге «Жаттықтырғыш» картасымен жұмыс жүргізуге көмекші болу үшін. анықталады.  63% ­ға  жету. Жұмыстың  аяқталуы 5+30  формуласы бойынша тек  қана «Бета»  және  «Гамма» Көшбасшы  сыныпты  белсендіреді «Альфа»    ЖКШ № 23­ 30 «Бета»   АКШ № 23­ 30, Жкш №  23­30 «Гамма» ТКШ № 23­ 30, АКШ № 23­ 30

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)

Квадрат теңдеу. Квадрат теңдедің түрлері (8 cынып)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
13.03.2017