Открытый урок по английскому языку на тему " The clothes. The Present Continuous/Present Simple" (5 класс)
Оценка 4.7
Разработки уроков
docx
английский язык
5 кл
14.05.2017
Учащиеся ознакомятся с новыми словами и правильно произнести их, и различать разницу между The Present Continuous/Present Simple, употребляя новые слова с The Present Continuous/Present Simple, что одевает каждый день или сейчас на чем одета. Стратегии: The sun shines on . . ., the mystery box, hang your clothes.Открытый урок по английскому языку на тему " The clothes. The Present Continuous/Present Simple" (5 класс)
25. 02. clothes.docx
Сабақ: 47 clothes Мектеп: Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын
Тексерілді:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Күні: 12.04.2017
Сынып: 5 В
Сабаққа
негізделген оқу
мақсаты
Сабақ мақсаттары
Тілдік масқат
Алдыңғы оқу
Жоспар
Жоспарланған
уақыт
Beginning
10 minutes
Main stage
Vocabulary
10 minutes
Grammar
7 minutes
Speaking
Listening
7 minutes
Practice
Қатыспағандар саны:
Қарғалы № 2 арнаулы гимназиясы
Мұғалім: Садыкова Еркинай Кеулимжаевна
Қатысқандар саны:
Оқушылар PRESENT SIMPLE және PRESENT CONTINUOUS тақырыптарының қолдана
отырып, оқушылар CLOTHES тақырыбымен байланыстырып, әдетте қандайц киімдер киетіні
туралы және дәл қазір не киіп жүргендері туралы сипаттауды үйренеді.
Барлық оқушылар:
PRESENT SIMPLE және PRESENT CONTINUOUS шақтарының қолдану ережелерін біледі.
Оқушылардың басым бөлігі:
Киімдерге қатысты жаңа сөздердің аудармасын біледі.
Кейбір оқушылар:
Күнделікті киіп жүрген киімдерін және дәл қазір киіп тұрған киімдері жайлы сипаттай алады.
Оқушылар: Present continuous және present simple шақтарын ажыратып, күнделікті киетін
киімдерін және дәл қазір киіп тұрған киімдерін сипаттай алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер:
Киімдердің түрлері туралы үйренеді: a jacket, a coat, a raincoat, a sweater, a top, a skirt, a dress,
jeans, trousers, shorts, socks, shoes, trainers, sandals, boots, glasses, sunglasses, gloves, a belt, a
scarf, a hat.
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Күнделікті мектепке не киетіні туралы және дәл қазір не киіп тұрғанын айтып талқылау.
Жазылым бойынша ұсыныстар: exercises: 1, 2b page 98 students’ book.
Exercises: 15 pages 5253.
Жаттығулармен жұмыс жасау, сипаттамалар орындау, жаңа сөздермен жұмыс жасау, диалог.
Жоспарланған жаттығулар
(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелер)
The teacher greets the students and asks about the absentees.
Teacher will show the right answers on the board and the students will
check them.
Exercise: 1. Look at the pictures. How are these things can you see in
the classroom? You’ve got 3 minutes!
a jacket, a coat, a raincoat, a sweater, a top, a skirt, a dress, jeans,
trousers, shorts, socks, shoes, trainers, sandals, boots, glasses,
sunglasses, gloves, a belt, a scarf, a hat.
Listen and say the words.
Grammar: Present Simple and Present continuous.
Teacher will remind the students when and how to use these grammar
themes.
The game “the mystery box”. There are lots of cards of verbs, they
should choose only one card and one student ask the question “What
are you doing? ” then the other student will answer by using the verb in
pr. Simple or in pr. Cont. form.
Exercise: 2a. Listen to Jack and Ben. Who’s got the tickets for the
match?
Exercise: 2b. Listen again and answer the questions.
1. What’s Lisa wearing?
2. What’s she carrying?
3. What’s her hat like?
4. Does she wear it every day?
5. When does she wear it?
Exercise: 3. What about you?
I never wear gloves. I sometimes wear shorts, but I’m not wearing
Ресурстар
Good morning!
Exercises: 15 pages 5253.
Students’ book
Page 98.
Group work 5 minutes
shorts today.
The strategy “The sun shines on …”. The teacher gives them papers
with clothes and says ‘the sun shines on Ersultan’. Other students ask
the questions about clothes for Ersultan and he will answer them.
Individual work
Ending
3 minutes
Extra information
2 minutes
Formative assessment: to know the level of understanding of the new
theme. By “thumb”.
Reflection: oral form. Exercises: 13 page 54.
To do them in a written form.
Dictionaries, Messages 1
students’ book, workbook.
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді
қалай жоспарлайсыз?
Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы
Бағалау оқушылардың
үйренгенін тексеруді қалай
жоспарлайсыз?
күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау
ережелері АКТмен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
Рефлексия
1. Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?
2. Бүгін оқушылар не білді?
3. Сыныптағы ахуал қандай болды?
4. Мен жоспарлаған саралау шаралары
тиімді болды ма?
5. Мен берілген уақыт ішінде үлгенрдім бе?
6. Мен өз жоспарыма қандай түзетулер
енгіздім және неліктен?
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)
1
2
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? (оқытуды да және оқуды да ескеріңіз)
1. 2.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге
көмектесетін не білдім?
Открытый урок по английскому языку на тему " The clothes. The Present Continuous/Present Simple" (5 класс)
Открытый урок по английскому языку на тему " The clothes. The Present Continuous/Present Simple" (5 класс)
Открытый урок по английскому языку на тему " The clothes. The Present Continuous/Present Simple" (5 класс)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.