Разработка уроков
Оценка 4.8

Разработка уроков

Оценка 4.8
Контроль знаний +1
docx
информатика +1
6 кл
13.11.2019
Разработка уроков
Публикация является частью публикации:
9-сабақ. ЕХРО көрмесі. Word.docx

САБАҚ: 4-бөлім: Астана-мәдениет пен өнер ордасы

Тақырыбы:  ЕХРО көрмесі.9-сабақМектеп: №72 мектеп-лицейі

Күні: Мұғалімнің аты-жөні: АдилбековаЖ.С.

СЫНЫП: 6Қатысқандар:Қатыспағандар:

Оқу мақсаттарыЖ4. Эссетақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселебойынша келісу-келіспеусебептерінайқын көрсетіп жазу. («келісу, келіспеу» эссесі)

Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар орындай алады:

Эссе тақырыбынан ауытқымай, ойларын жүйеліқұрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеуэссесін жазады

Оқушылардыңкөпшілігі орындай алады:

Эссе тақырыбынан ауытқымай, ойларын жүйеліқұрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеусебептерін айқын көрсетіп эссе жазады.

Кейбіроқушылар орындай алады:

Берілген тақырыптардың бірінерекше көркем тілмен жеткізіп, себептерін айқын көрсетіп, дискуссивтіэссе жазады

БағалаукритерийіКөтерілген мәселені ашады;

  • Ойларынжүйелі жеткізеді;
  • Себебінайқын ашады;
  • Эссежазады
  • ОқытудеңгейіТану, түсіну, талдау, қолдану, қорыту

    Тілдік мақсатОқушылар орындай алады:

    Эссе жазады

    Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:

    Инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, көрме

    Талқылауға арналғансұрақтар:

    -«Экспо - 2017көрмесі – елдіктің ерен жеңісі»

    Құндылықтарға баулуТарихи, ұлттық құндылықтар

    Пәнаралық байланысЭкономика

    Алдыңғы оқу:Елорда дамуы

    Сабақтың барысы

    Кезеңдер
    уақыт
    ыМұғалім әрекеті Оқушы әрекетіРесурс

    Қызығушы

    лық ояту

     3 минутАмандасу,сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау, топқа бөлу.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатытаныстырылады, оқушылар өздері сабақ мақсатын құрадыОқу мақсатынан сабақ мақсатын өздеріқұрастырады

    Мағынаны тану кезеңі

    28минутДамытутапсырмалары:

    №1 ТАПСЫРМА.  

    ·Жазылым  алды. ЖЖ. «Төртбұрыш» әдісі.

    Нұсқаулық: Төртбұрышқа ЭКСПО көрмесі туралы 4 түрлі пікірберіледі. Сол пікірлердің ішіндегі өзіне ұнаған пікірдітаңдайды да, жұбымен талқылайды

    Пікірлер:

    1.ЭКСПО көрмесі– ел жеңісі;

    2.ЭКСПО көрмесі тұрақты дамудыңбиік шыңы;

    3.ЭКСПО көрмесі әрмемлекеттің  маңдайына бұйырабермейтін бақ;

    4.ЭКСПО көрмесі «Жасылэкономика» дамуының негізіf бағалау

    Шапалақ

    1 – орташа

    2 – жақсы

    3 – үздік

    А4

    №2ТАПСЫРМА.  Жеке жұмыс. Жазылым тапсырмасы.

    «Попкорн»әдісі.

    Нұсқаулық: Талқылаудаайтылған ойды жүйелі түрде эссе етіп жазады

    Дескриптор:

    -Тақырыпты ашады;

    -Келісіп, келіспейтіндіктерінжазады;

    -Өмірмен байланыстырады;

    -Мысалдармен дәлелдейді;

    -Тақырыптан ауытқымайды;

    -90-100 сөз жазады.  fБағалау

    «Сенменікін мен сенікін» әдісі

    Дескрипторбойынша бағалау жасайдыДәптер

САБАҚ: 4-бөлім: Астана-мәдениет пен өнер ордасы

Тақырыбы:  ЕХРО көрмесі.9-сабақМектеп: №72 мектеп-лицейі

Күні: Мұғалімнің аты-жөні: АдилбековаЖ.С.

СЫНЫП: 6Қатысқандар:Қатыспағандар:

Оқу мақсаттарыЖ4. Эссетақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселебойынша келісу-келіспеусебептерінайқын көрсетіп жазу. («келісу, келіспеу» эссесі)

Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар орындай алады:

Эссе тақырыбынан ауытқымай, ойларын жүйеліқұрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеуэссесін жазады

Оқушылардыңкөпшілігі орындай алады:

Эссе тақырыбынан ауытқымай, ойларын жүйеліқұрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеусебептерін айқын көрсетіп эссе жазады.

Кейбіроқушылар орындай алады:

Берілген тақырыптардың бірінерекше көркем тілмен жеткізіп, себептерін айқын көрсетіп, дискуссивтіэссе жазады

БағалаукритерийіКөтерілген мәселені ашады;

  • Ойларынжүйелі жеткізеді;
  • Себебінайқын ашады;
  • Эссежазады
  • ОқытудеңгейіТану, түсіну, талдау, қолдану, қорыту

    Тілдік мақсатОқушылар орындай алады:

    Эссе жазады

    Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:

    Инвестиция, «Жасыл ел»,павильон, көрме

    Талқылауға арналғансұрақтар:

    -«Экспо - 2017көрмесі – елдіктің ерен жеңісі»

    Құндылықтарға баулуТарихи, ұлттық құндылықтар

    Пәнаралық байланысЭкономика

    Алдыңғы оқу:Елорда дамуы

    Сабақтың барысы

    Кезеңдер
    уақыт
    ыМұғалім әрекеті Оқушы әрекетіРесурс

    Қызығушы

    лық ояту

     3 минутАмандасу,сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау, топқа бөлу.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатытаныстырылады, оқушылар өздері сабақ мақсатын құрадыОқу мақсатынан сабақ мақсатын өздеріқұрастырады

    Мағынаны тану кезеңі

    28минутДамытутапсырмалары:

    №1 ТАПСЫРМА.  

    ·Жазылым  алды. ЖЖ. «Төртбұрыш» әдісі.

    Нұсқаулық: Төртбұрышқа ЭКСПО көрмесі туралы 4 түрлі пікірберіледі. Сол пікірлердің ішіндегі өзіне ұнаған пікірдітаңдайды да, жұбымен талқылайды

    Пікірлер:

    1.ЭКСПО көрмесі– ел жеңісі;

    2.ЭКСПО көрмесі тұрақты дамудыңбиік шыңы;

    3.ЭКСПО көрмесі әрмемлекеттің  маңдайына бұйырабермейтін бақ;

    4.ЭКСПО көрмесі «Жасылэкономика» дамуының негізіf бағалау

    Шапалақ

    1 – орташа

    2 – жақсы

    3 – үздік

    А4

    №2ТАПСЫРМА.  Жеке жұмыс. Жазылым тапсырмасы.

    «Попкорн»әдісі.

    Нұсқаулық: Талқылаудаайтылған ойды жүйелі түрде эссе етіп жазады

    Дескриптор:

    -Тақырыпты ашады;

    -Келісіп, келіспейтіндіктерінжазады;

    -Өмірмен байланыстырады;

    -Мысалдармен дәлелдейді;

    -Тақырыптан ауытқымайды;

    -90-100 сөз жазады.  fБағалау

    «Сенменікін мен сенікін» әдісі

    Дескрипторбойынша бағалау жасайдыДәптер

Разработка уроков

Разработка уроков

Разработка уроков

Разработка уроков
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
13.11.2019