Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Астана – мәдениет пен өнерордасы |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 13.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ тілі |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
Астананың кереметі. 53-бет |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.4.3.1 -неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясынтүсіну және ажырата білу;
ӘТН: Неологизмдер. |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: неологизм,термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсінеді |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердіңқолданыс аясын түсіну және ажырата біледі |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: неологизм,термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата біледіғөз ойын жеткізуде мысал келтіреді |
||||
Тілдік мақсаттар |
Неологизмдер |
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -Астана қаласы негедаңқты қала? -Не себепті Астананыңкөркіне халық сүйсінеді? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. 5-тапсырма |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. 5-тапсырма Жаңа сөз қолданыстарын түсіндіреді Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. Оқылым Көпшілікоқушылар орындайды) «Аңсарым асқақ Астана» өлеңін мәнерлеп оқиды, топта талқылайды Ж. (Барлық оқушыларорындайды) «Дәлелдеу» әдісі 6А-тапсырма Өлеңнің негізгі идеясын көтере отырып, оны дәлелдейді ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (8 мин) ((Қолдауды қажетететін оқушылар) «Мәтінмен жұмыс» әдісі Мәтін бойынша ішінен жаңа сөздер, терминдер, кәсіби сөздер,диалект сөздерді табады. ҚБ«+ - керемет» әдісі Кейбір оқушылар Берілген ӘТН табу отырып,өз ойын айтады. |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім атауы: Астана – мәдениет пен өнерордасы |
Мектеп: Өскемен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектебі» КММ |
|||
Күні: 13.11..2018 ж. |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразбаева АрайлымМауткалиевна |
|||
Сынып: 6 А Пәні: қазақ тілі |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||
Сабақтың тақырыбы |
Астананың кереметі. 53-бет |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.4.3.1 -неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясынтүсіну және ажырата білу;
ӘТН: Неологизмдер. |
|||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: неологизм,термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсінеді |
|||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: неологизм, термин, диалект сөз, кәсіби сөздердіңқолданыс аясын түсіну және ажырата біледі |
||||
Кейбір оқушылар орындай алады: неологизм,термин, диалект сөз, кәсіби сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата біледіғөз ойын жеткізуде мысал келтіреді |
||||
Тілдік мақсаттар |
Неологизмдер |
|||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||
|
Талқылауға арналған сұрақтар: -Астана қаласы негедаңқты қала? -Не себепті Астананыңкөркіне халық сүйсінеді? |
|||
Құндылықтарға баулу |
Жалпыға бірдей еңбек қоғамы Барлыққазақстандық еңбекшілердің шығармашылық және өмірлік әлеуеттерін толықтай ашукешені ішінара жүзеге асырылады |
|||
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану |
|||
Алдыңғы оқу 4 мин |
С. 5-тапсырма |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың жоспарлан ған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушыларды топқабөлу. 2.Оқу мақсатыментаныстырып, бағалау критериийін тарату. 5-тапсырма Жаңа сөз қолданыстарын түсіндіреді Мұғалімнің сындарлы кері байланысы |
Бағалау парағы |
||
Сабақтың ортасы 27 мин
|
С. Оқылым Көпшілікоқушылар орындайды) «Аңсарым асқақ Астана» өлеңін мәнерлеп оқиды, топта талқылайды Ж. (Барлық оқушыларорындайды) «Дәлелдеу» әдісі 6А-тапсырма Өлеңнің негізгі идеясын көтере отырып, оны дәлелдейді ҚБ Топтықбағалау ЖЖ (8 мин) ((Қолдауды қажетететін оқушылар) «Мәтінмен жұмыс» әдісі Мәтін бойынша ішінен жаңа сөздер, терминдер, кәсіби сөздер,диалект сөздерді табады. ҚБ«+ - керемет» әдісі Кейбір оқушылар Берілген ӘТН табу отырып,өз ойын айтады. |
Оқулықпен жұмыс
Дәптермен жұмыс
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.