1СТе_ген_ тану Тауарды_ а_шасын _алай т_лейд_ _АЛЫПТАСТРЫУШЫ БА_АЛАУ

  • docx
  • 25.04.2020
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 1СТе_ген_ тану Тауарды_ а_шасын _алай т_лейд_ _АЛЫПТАСТРЫУШЫ БА_АЛАУ.docx

Қалыптастырушы бағалау №1

Математика

 4 тоқсан

4 А бөлім: Ақшаны пайдалану.

 Сабақтың тақырыбы: «Теңгені тану» Тауардың ақшасын қалай төлейді?

 

 1 сынып

 

ОБ сілтеме

Оқу мақсаты

Бағалауға арналған ұсыныс

Сандармен операциялар

 

 

СО1.9 Атаулы сандармен амалдарды түрлендіру және орындау, өмірде қолдану

 

Оқушылармен ақшаны күнделікті өмірде қолдану туралы талқылау жүргізіңіз. Оқушылардың тиындардың номиналдық құнын ажырата алатын/алмайтындықтарын анықтау үшін, тиын үлгілерін өсу ретімен қоюды өтініңіз. Қандай да бір затты (мысалы құны 68 т тұратын самсаны) сатып алу үшін қандай тиындарды пайдалануға болатындығы туралы ой бөлісіңіз. Егер сабақ барысында оқушылардың барлығын тыңдауға мүмкіндік болмаса, ойын барысында оқушылардың жанына барып, жұптағы талқылауын бақылаңыз. Әр оқушыға төмендегідей тапсырманы ұсыныңыз.

 

    Image result for йогурт         

    97 теңге

Дағдылар

Жетістік критерийлері

Егер төмендегі жетістік критерийлерін орындаса, оқушы оқу мақсатына жетеді

Қолдану

Заттарға төлем жасау туралы білгенін анық түсіндіре отырып, қайтарым жасай алады.

 

Рефлексия

Заттарға төлем жасау туралы білгенін анық түсіндіре алады.