ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
«Бекітемін»
Оқу ісінің орынбасары
__________Ж.Досболова
« 3» желтоқсан 2015 ж.
Пәні: ағылшын тілі |
Сыныбы: 5 «В» |
Мерзімі: 3.12.2015 ж. |
Пән мұғалімі: Жиенбаев А.А. |
|||
Сабақ тақырыбы |
What’s this? |
|||||
Мақсаты |
What is this? сұрағын түсініп, оған жауап беретін болады және this, that, these, those сілтеу есімдіктерін ажырата біледі, түстерді қолдана алады. Топта бірлесіп жұмыс жасай алатын болады.
|
|||||
Оқыту нәтижесі |
What is this? сұрағын қоя біледі,сілтеу есімдіктерін ажырата біледі, түстердің ағылшын тілінде атауларын үйренеді; өз сыныптастарымен талқылайды, таным әрекеті процесінде қарым қатынас шеберлігін арттырады; тақырып бойынша рефлексия жасай біледі |
|||||
Оқыту әдісі |
«Ой қозғау» (сұрақ-жауап), топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жеке жұмыс, СТО,АКТ, |
|||||
Дерек көздері |
Оқулық
|
|||||
Көрнекілігі |
Интербелсенді тақта, презентация, суреттер, үлестірме қағаздар |
|||||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
Жұмыс түрі Уақыт |
||
Ұйымдастыру
Тапсырмалар
|
Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу, топқа бөлу.
Фонетикалық жаттығу
|
Мұғаліммен амандасып,топқа бөлінеді. Мұғалімнен соң қайталап, жеке-жеке оқып шығады
|
Түрлі түсті қағаз қиындылары
|
Топқа бөліну 3 мин
5 мин |
||
Үй тапсырмасын тексеру
|
|
Топ болып өзара тексереді. |
Дәптерлеріне жазған жаттығу |
Топтық жұмыс 7 мин |
||
Бағалау
|
Интербелсендітақтада дұрыс жауаптары жазылып тұр,соны ашады |
Оқушылар әр топтың жауаптарының дұрыстығын тексереді.Өз дәптерлеріне «+» немесе «-» қояды |
Интербелсендітақтаға жазылған жауап |
1 мин |
||
Жаңа сабақ |
Тақырыпты ашу What’s this? Сұрағы және сілтеу есімдіктері жайлы айтылады.
|
Оқушылар кітап бойынша ізденеді
|
Тақтада келтірілген мысалдар
Постер қорғайды |
Топтық жұмыс 7 мин |
||
Сергіту сәті |
Интербелдсенді тақтадан видео көрсетіледі
|
Видеодағы іс-қимылдарды бірге жасайды |
Интербелсенді тақтадан көрсетілген видео |
1 мин |
||
Жаттығумен жұмыс |
Ex.2,4 p. 94 (SB) «Мен саған, сен маған» әдісі арқылы сұрақ қойып, жауап алуын бақылайды
Ex. 6-7 p. 96(SB) «Кім жүйрік?» әдісі арқылы іске асады Ex.1 p. 39 (АВ)
|
Бір-біріне сұрақ қояды, тыңдай отырып,сұрақтарға жауап береді (кітапты пайдалану арқылы)
Кітап бойынша ережені оқиды, жаттығуды жазады
берілген
сөздегі әріптерді орын тәртібімен жазып шығады
|
кітап, кеспе қағаздар
Постер қорғайды
Үлестірме қағаздары |
Жұптық жұмыс 6 мин
Топтық жұмыс 7 мин
Жеке жұмыс |
||
Сабақты бекіту |
«Тест» орындау. Алдарына тест сұрақтары беріледі
|
Оқушылар берілген тест сұрақтарына тез арада жауап жазады |
кеспе қағаздары |
5 мин |
||
Үйге тапсырма беру
Бағалау
|
тақтаның бетіне үй тапсырмасын жазады
Оқушылардың пікірін сұрай отырып, суммативті бағалау
|
Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады
Оқушылардың формативті бағалауы
|
Оқулық бойынша Жаттығу 14, 98-бет
Бағалау парағы
|
1 мин
1 мин
|
||
Қорытынды
|
Рефлексия
|
Оқушыларға стикерлер беру Рефлексия жазып, тақтаға жапсыру: маған ұнағаны,ұнамағаны,ұсыныс |
Стикерлер |
1 мин |
||
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.