|
Сынып |
2 |
||||||
|
Пән |
Математика |
||||||
|
Бөлімі: |
3B бөлім Көбейту және бөлу. Есептер |
||||||
|
Тақырыбы: |
Көбейту мен бөлудің байланысы. |
||||||
|
Мақсаты : |
2.1.2.2 - көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау |
||||||
|
|
|
||||||
|
Жоспарланған уақыты |
Оқытушының іс-әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын хабарлау Көбейту мен бөлудің ауыстырымдылық қасиерті Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
|||
|
Сабақтың ортасы |
№1, суретке қарап, оған берілген жазбаны түсіндір.
№2. Көбейту және бөлу – өзара кері амалдар. 3х4=12 2х3=6 4х3=12 3х2=6 12:3=4 6:2=3 12:4=3 6:3=2
№3. Есептер бойынша өрнектер жаз. Оларды шығару және салыстыр.
№4 Өрнекті құрастырып, олардың мәнін тап. 65+(53-21)= (500+100) -200= (65-21) +(24+2)= 1000- ( 600-100)= (16+12)+40=
|
Дескриптор: Берілген жазбаны қатыстып, есептерді түсіндірді. Көбейту мен бөлу өзара кері амалдар екенін дәлелдеп берді.
Дескриптор: Есептер бойынша өрнектер жазды. Оларды шығарып және салыстырды.
Дескриптор. Өрнекті құрастырып, олардың мәнін тап.
|
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
|
|||
|
Кері байланыс |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді. |
«Білім сандығы»
|
Кері байланыс парағы. |
|||
|
Үйге тапсырма беру |
№5, 27 бет |
Күнделіктеріне үй тапсырмасын жазады. |
|
|
|||
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.