|
Пәні:
Математика |
Күні: 29.01.2015 |
Сыныбы: 6 «Б» |
||
|
Сабақтың
мақсаты: Оқушыларды тәрбиелеу. Тәрбиелік: Оқушыларды өзін-өзі басқаруға, ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа тәрбиелеу. Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеттерін, сабаққа қызығушылығын арттыру. |
||||
|
Сабақтың түрі: Дәстүрлі емес Сабақтың типі: Сайыс сабақ Сабақтың әдісі: Деңгейлеп-саралап оқыту Пәнаралық байланыс:Технология, география |
||||
|
Сабақтың барысы: |
Көрнеліктер: Дидактикалық материалдар, интербелсенді тақта |
|||
|
Уақыты: |
Мұғалімнің рөлі |
Оқушының рөлі |
||
|
3 мин
2 мин
10 мин
10 мин
10 мин |
1. Ұйымдастыру: Сәлемдесу, психологиялық дайындық Қайырлы күн, досым
І раунд: «Кім жылдам?» ІІ раунд: «Сен білесің бе?» І раунд: «Кім жылдам?» (Оқулықпен
жұмыс) №877 Теңдеуді шешіңдер: 1) 5(3-2у)-4(9-у)=3(у+5) 2) 14(2х-3)-5(х+4)=2(3х+5)+5х 3) 9(3х-7)+3(8х-11)=3(9х+8) 4) 6(7х-11)-13(х-6)=14(2х+1) 1. Ең үлкен хорда не деп аталады?(диаметр) 2. Оң санның модулі неге тең?(өзіне тең) 3. Теріс санға да, оң санға да жатпайтын санды ата? 4. Теңдеу дегеніміз не? 5. Пропорция дегеніміз не? 6. Таңбасында ғана айырмашылығы бар сандар не деп аталады? 7. 40 санының 75 процентін тап. 8. Бұрыштың түрлерін ата? 9. Санның «0» дәрежесі неге тең? 10. Шеңбердің ұзындығы неге тең? (Ребустар шешіледі)
ІІІ раунд: «Ойлан, тап!»
|
Үй тапсырма сын тексерту
Есептер шығару
Бағалану |
||
|
5 мин 3 мин 2 мин |
Бекіту: Топ басшылары бағалайды Қорытынды баға: Үй тапсырмасы: №888 |
|||
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.