Сабақтың өтілетін күні |
Пәні |
Класс |
Өткізетін мұғалім |
Қаралды |
||
«05» 12. 2013 ж. |
Алгебра |
7 |
Жалгасова Л.А. |
|
||
Сабақтың тақырыбы |
№37 Екі өрнектің квадраттарының айырымының формуласы |
|||||
Мақсаты |
Оқушылардың бақылау жұмысынан жіберген қателерімен жұмыс жасату, талдау, екі өрнектің квадраттарының айырымының формуласын қорыту, оны есептер шығаруда қолдануды үйрету |
|||||
Оқыту нәтижесі |
Қатесімен жұмыс жасап үйренеді, екі өрнектің квадраттарының айырымының формуласын есептер шығаруда қолдана алады |
|||||
Түйінді идеясы |
Екі өрнектің квадраттарының айырымы олардың айырымы мен қосындысының көбейтіндісіне тең |
|||||
Стратегиялар |
«Бір-бірімізге не тілейміз?...»Топтық, жұптық жұмыс, « сандардың квадраты», «үш шапалақ» әдістері |
|||||
Уақыты |
Ресурсы |
Сабақтың барысы |
||||
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс – әрекеті |
|||||
3 мин |
карточкалар |
Балалар біз бір-бірімізге не тілейміз? Оқушыларды тілек білдіріп амандастыру. |
«Сізге шығармашылық табыс, бізге көтеріңкі көңіл-күй тілейміз» деп амандасады. |
|||
Көпмүше, бірмүше, үшмүше бойынша оқушыларды топқа бөлу, топ басшысын сайлау |
Топқа бөлініп, топ басшыларын сайлайды |
|||||
10 мин |
Семантикалық карта |
Сабақты бекіту мақсатында семантикалық карта толтыру |
Семантикалық картаны толтырады |
|||
8 мин |
Эл. оқулық |
Жаңа тақырып бойынша электронды оқулықты тыңдату |
Электронды оқулықты тыңдайды, ережесін қайталайды, топта өзара талдайды, бірін – бірі тыңдайды, пікірлеседі, бөліседі, ойларын айтады, диалогқа түседі, ойланады, ой жүгіртеді. |
|||
6 мин |
Постер |
1-тапсырма.Жаңа тақырып бойынша постердегі тапсырмаларды орындату |
Берілген есептерді шешіп, жұп болып кезекпен шығарып, келесі жұпқа жалғастырады шығарылу жолын түсіндіреді. |
|||
1 мин |
|
Сергіту сәті. «Сандардың квадраты» |
Көбейту кестесін еске түсіреді, сергиді, көңілдерін көтереді, серпіледі |
|||
13 мин |
Оқулық
|
2- тапсырма. №152(әр топқа 3 тен) , 153(әр топқа 2-ден), 155 (әр топқа 1-ден) |
Содан кейін есептерді топ болып шығарады. Берілген есептерді шешіп, топ болып шығарылу жолын түсіндіреді «Үш шапалақ» әдісімен қолдау көрсетеді |
|||
2 мин |
Білім ағашы, стикерлер «Білім ағашына» оқушылар өздерінің бүгінгі сабақтан алған білімдерін жасыл, сары, қызыл түсті алмаларын тақтадағы ағашқа жапсырады. |
|||||
2 мин
|
Бағалау парағы |
Мұғалім топ басшыларынан бағалау парағын алып бағалайды, 5 балдық жүйемен, күнделіктеріне бағаларын қояды |
||||
Үйге тапсырма |
№154, 158 (тақтары) есептер, ереже жазу, жаттау |
|||||
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.