Қосындыны санға көбейтудің әр түрлі жағдайлары жайлы оқушылардың білімдерін тиянақтау.
Қосындыны санға көбейтудің әр түрлі жағдайлары жайлы оқушылардың білімдері тиянақталады.
1. (5+2) * 7 өрнегінің мәні нешеге тең?а) 40ә) 39б) 492. (40 + 20) * 8 өрнегінің мәні нешеге тең?а) 840ә) 480б) 3003. 48: 8 өрнегінің мәні нешеге тең?а) 3ә) 7б) 64. 120 – 20 өрнегінің мәні нешеге тең?а) 100ә) 80б) 905. 180 * 0 өрнегінің мәні нешеге тең?а) 180ә) 0б) 1Математикалық диктант
А) (2+8)*8
Ә) 5*(3+6)
Б) (18-10)*7
В) 2*(9-4)
Г) (400-100)*3
Ғ) (30+20)*10
3 сыныпМатематика.pptx
Математика Қайталау 3 сынып
ТАҚЫРЫБЫ: Қайталау
МАҚСАТЫ:
Қосындыны санға көбейтудің әр түрлі жағдайлары
жайлы оқушылардың білімдерін тиянақтау.
Қосындыны санға көбейтудің әр түрлі жағдайлары
жайлы оқушылардың білімдері тиянақталады.
Математика Қайталау 3 сынып
Сабақ барысы
І. Ұйымдастыру:
Психологиялық дайындық
Математика Қайталау 3 сынып
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау
Шығармашылық тапсырма
Математика Қайталау 3 сынып
Тексереміз
1 - Б
2 – Ә
3 – Б
4 – А
5 - Ә
Тест
1. (5+2) * 7 өрнегінің мәні нешеге тең?
а) 40
ә) 39
б) 49
2. (40 + 20) * 8 өрнегінің мәні нешеге тең?
а) 840
ә) 480
б) 300
3. 48: 8 өрнегінің мәні нешеге тең?
а) 3
ә) 7
б) 6
4. 120 – 20 өрнегінің мәні нешеге тең?
а) 100
ә) 80
б) 90
5. 180 * 0 өрнегінің мәні нешеге тең?
а) 180
ә) 0
б) 1
Математика Қайталау 3 сынып
ІІІ.Бүгінгі сабақта: топтық тапсырма:
1топ: №1 (А)
2топ: №1 (Ә)
1 күнде – 90с.,10ж.
6 күнде ?
Ш:
Ж:
1 зергер – 100 б.
2зергер ?, 2 есе кем ?
Ш:
Ж:
3топ: №2
Әр вазада – 5 алма, 4 алм. ?
Ваза 2
Ш:
Ж:
Өзбеттік тапсырма
І топ ІІ топ ІІІ топ
№3 (Ә) №3 (Ә) №3(Ә)
1баған 2баған 3баған
Математика Қайталау 3 сынып
Топтық шығармашылық жұмыс
І топ ІІ топ ІІІ топ
№5 №5 №5
1баған 2баған 3баған
Тексереміз
(4*8)+9=41 69+11+20=100 (72:9)*5=40
(7*5)+25=60 (27:3)*5=45 (200:2)99=1
(63:7):3=3 (6630):6=6 (300*2):100=6
Математика Қайталау 3 сынып
"Кім шапшаң?"
Суретте неше үшбұрыш?
А
D
F
K
B
E
C
Математика Қайталау 3 сынып
Үйге тапсырма:
№7, шығармашылық тапсырма (41,42 бет)
Математика Қайталау 3 сынып
БАҒАЛАУ “ТАҢДАУ”
1. Мен сабақ қызықты / қызықсыз болды деп
ойлаймын.
2. Мен сабақта көп нәрсені үйрендім / үйренгенім
аз болды.
3. Мен басқаларды мұқият / зейінсіз тыңдадым.
4. Мен тапсырма орындауға жиі / сирек
қатыстым.
5. Мен сабақтағы өз жетістіктеріме ризамын /
риза емеспін.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.