Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління

  • doc
  • 26.11.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 05.doc

Урок 5

 

Тема: Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління

 

Навчальна мета: Засвоїти відомості з основ алгоритмізації та програмування, познайомитися з мовою С++ та її складовими та навчитися працювати з компілятором.

 

Розвивальна мета: Розвивати координацію рухів, зорову пам’ять, вміння працювати з програмами

 

Виховна мета: Виховувати зосередженість, вміння активно сприймати новий матеріал.

 

Тип уроку:  Урок вивчення нового матеріалу (лекція)

 

Структура уроку

I.                   Організаційний момент

II.                Етап орієнтації

III.             Етап проектування

IV.            Етап навчальної діяльності

V.               Робота за ПК

VI.            Контрольно-оцінювальний етап

VII.         Домашнє завдання                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Хід уроку

І. Організаційний момент

Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління».

 

II. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку якомога найкраще познайомитися з відомостями з основ алгоритмізації та програмування, навчатися створювати найлегші програми за допомогою мови програмування С++ та спробуємо провести з вами всі вправи для освоєння вмінь роботи з компілятором

 

III. Етап проектування

План уроку

Інструктаж та повторення основних моментів

Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління

 

ІV. Етап навчальної діяльності

 

Створення найпростішого програмного проекту.

Схема простої програми на С++

#include <iostream>

using namespace std;

int main()

{

Об’ява змінних;

Інструкція 1;

Інструкція 2;

…..

Інструкція N;

return 0;

char letter;

cout << “Dlya zavershennya roboti programmi vvedit bud-yaky bukvu. \n

cin >> letter;

}

Дана інструкція дається для того, щоб призупинити роботу програми та самому завершити її.

char letter;

cout << “Dlya zavershennya roboti programmi vvedit bud-yaky bukvu. \n

cin >> letter;

 

 

Програма 2. Перевіркова програма

#include <iostream>

using namespace std;

int main()

{

cout << “Perevirka 1,2,3 \n ”;

return 0;

}

 

 

VI. Контрольно-оцінювальний етап

Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту.

Вправи

  1. За допомогою текстового редактора Блокнот введіть програму 1, відкомпілюйте та запустіть її.
  2. Змініть  текст в програмі так, щоб спочатку програма видавала слово «Привіт!» і тільки потім виконувала свої інструкції. Для цього в потрібному місці програми додайте однин рядок з інструкцією виводу.
  3. Додайте в кінець програми Фразу «До побачення!». Для цього в потрібному місці програми додайте однин рядок з інструкцією виводу.
  4. Відкомпілюйте та запустіть її. Чи виконує програма пункти 2,3?
  5. * Напишіть програма за клавіатури, а потім рахує їх суму та добуток. Відкомпілюйте та запустіть її. Чи працює ваша програма? Якщо ні, то перегляньте помилки та проаналізуйте причини їх виникнення.

 

 

VII.Домашнє завдання        Вивчити терміни, конспект           


Скачивание материала доступно только для авторизованных пользователей.