Сынып |
2 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Пән |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Бөлімі: |
3А Бөлім. Геометриялық фигуралар және олардың өзара орналасуы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Тақырыбы: |
Өткенді бекіту |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Мақсаты : |
2.1.2.2 - көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау 2.1.2.4** - 2; 3; 4; 5 сандарына көбейту кестесін құру, білу және қолдану |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспарланған уақыты |
Оқытушының іс-әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Оқушылардың көңілін сабаққа аудару Сабақтың тақырыбын хабарлау. Сабақтың мақсатымен хабарлады.
|
Оқушылар қайталап айтады
Оқушылардың арасының алшақтығы 1,5 метр |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады.
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы
|
2-4 сандарына көбейту және жіне бөлу кестесін қолдануды үйренуді жалғастырамыз №1. Жауабы жұп сан болатын карточкаларды ата. Пайдалы әдеттер туралы айт
№2. Оқы және салыстыр
№3 салыстыр. 5х3*9х3 3х8*8х3 12:2*12:3 15:5*15*15+3 18:3*18:2 24:3*24-3 12:4*18:6 24:4*8:4 4х9*41-6 27:3*32:4 16:4*21-18 1х4*32-4
№5. Есептер өрнек жаз. А) Стакан -24ш Үстел- 4 теңдей бөлінді Әр үстелге - ? нешеден қойылды. Шешуі: 24:4=6 с.ш Жауабы: әр үстелде 6 стакан шырыннан қойылды. Ә).
Шешуі: 1). 14+12=26 2). 26+14= 40 Жауабы: барлықғы 40 спортшы бар. Б). Доп -32 Әр сыныпқа – 4 тең бөлінді Сынып - ? нешеу Шешуі: 32:4 = 8 Жауабы: 8 сынып доп алды.
|
Дескриптор: №1. Жауабы жұп сан болатын карточкаларды ата. Пайдалы әдеттер туралы айтады.
Дескриптор: Сандарды оқып, ауызша салыстырады.
Дескриптор: Сандарды оқып, дәптерге жазып салыстырады.
Дескриптор: есептерді шығарады. Шартын құрастырады. Шешуін шығарып, жауабын табады.
Дескриптор: есептерді шығарады. Шартын құрастырады. Шешуін шығарып, жауабын табады.
Дескриптор: есептерді шығарады. Шартын құрастырады. Шешуін шығарып, жауабын табады.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы Кері байланыс |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді. |
«Білім сандығы» Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі |
Кері байланыс парағы. |
||||||||||||||||||||||||||||||
Үйге тапсырма беру |
№4. 39 бет. |
Күнделікке жазып алады. |
|
|
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.