1С Арттыру,кеміту ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Оценка 4.6

1С Арттыру,кеміту ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

Оценка 4.6
docx
24.04.2020
1С Арттыру,кеміту  ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
1С Арттыру,кеміту ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР.docx

Қысқа  мерзімді жоспар

Сабақ жоспары

2A-тарау: Ондықтарды  қосу және азайту

Мектеп:

 

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні :

 

Сынып:

Қатысқандар:

Қатыспағандар саны:

 

Сабақ тақырыбы

 

Арттыру,кеміту

 

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу)

 

1.5.2.2 ** - «+», «-», «=» таңбаларын пайдалану;

 

 

 

Сабақтың мақсаты

 «+», «-», «=» таңбаларын пайдаланып өрнектер құрастырады

 

 

Бағалау    критерилері

 

«+», «-», «=» таңбаларын пайдаланып өрнектер құрастырып жаза алады

 

Құндылықтарды

 дарыту

еңбек және шығармашылық;

 

 

Пәнаралық байланыстар

Өнер, қазақ тілі және әдебиет

 

Сабақбарысы

 

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтажоспарланғаніс-әрекет

 

Ресурстар

Сабақтың басы

2 мин

 

 

 

3 мин

 

https://botan.cc/prepod/_bloks/pic/qq7m7hq-001.jpg

 

(Ұ) Өткен сабақты қайталау.

 

Таныстырылым

 

 

 

 

 

Сабақтың ортасы

 

 

 

7 мин

 

 

 

 

 

 

 

 

3 мин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 мин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 мин 

 

 

 

 

5 мин

1.Жаңа сабақ

(Ұ) Оқушылардың дөңгелек ондық сандардың атауларын нақты айтып жаттығуларын ұйымдастыру. Ондықтармен тура және кері ретпен хормен санату. Дөңгелек ондықтардың атауын бірге айтып жаттықтыру.

«Қосу-алу» ойыны

 Мұғалім сөзді атайды (мысалы, 6-ны 2-ге арттыру, 5-ті 1-ге кеміту және т.б.). Оқушылардың міндеті – ал дұрыс таңбаны таңдау. Егер + болса, балалар қол соғады, егер – болса, балалар аяқтарын тоқылдатады.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашу

(Ж.Ө) «Ойлан тап»

 

 

 

 (Ө.Т) «Тез,ойла»

Тапсырма

Өрнектердің мәнін табыңыз.

Дескриптор: Білім алушы

-қосу амалына байланысты өрнектердің мәнін таба алады+

-азайту амалына байланысты өрнектердің мәнін таба алады+

Деңгейлік тапсырмалар:

1-топ

40+30=                       4онд.+3онд.=

70-20=                         6онд.-5онд.=

2-топ

60+10=                        5онд.+2онд.=

90-30=                         9онд.-4онд.=

3-топ

4020 =60                 6онд.    4онд.=2онд

-10= 50онд.+1онд.=7онд

4-топ

30+   =90                      8онд.-  онд.=2онд

  -10= 70                         онд.+нд.=7онд

5-топ

10  60=70онд.-   онд.=3онд

  -10= 80                         онд.+онд.=4онд

6-топ

30    60=90онд.-   онд.=5онд

    -30= 10                         онд.+   онд.=6онд

 

Сергіту сәті «Құрылысшы»

Оқушылар әрқайсысы өз үйлерін санау арқылы құрастырады.

Дәптермен жұмыс:

Сандарды көркем жазу

Математикалық диктант

 

(Ұ)Артық санды тап.

2, 6, 7, 13, 8, 5

10, 20, 30, 36, 40, 50

37, 58, 67, 88, 100

 

Кеспе сандар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кеспе

сандар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтың соңы

5 мин

 Рефлексия

«Бас бармақ» әдісі бойынша өзін-өзі бағалайды.

 

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспары

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы


Өзін-өзі бағалау. Топтық жұмыста мұғалімнің бақылауы.

 

 

 

Денсаулық сақтау технологиялары.Сабақтың басында партада дұрыс отыруды,денені тік ұстау туралы ескертулер жасау

Сергіту сәттері мен белсенді  іс-әрекет түрлері.

Қауіпсіздіктехникасыныңережелеріментаныстыру

 

 

 

-                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Сабақ жоспары 2A-тарау:

Сабақ жоспары 2A-тарау:

Сабақтың ортасы 7 мин 3 мин 7 мин 5 мин 5 мин 1

Сабақтың ортасы 7 мин 3 мин 7 мин 5 мин 5 мин 1

Жаңа сабақ (Ұ) Оқушылардың дөңгелек ондық сандардың атауларын нақты айтып жаттығуларын ұйымдастыру

Жаңа сабақ (Ұ) Оқушылардың дөңгелек ондық сандардың атауларын нақты айтып жаттығуларын ұйымдастыру

Топтық жұмыста мұғалімнің бақылауы

Топтық жұмыста мұғалімнің бақылауы

1С Арттыру,кеміту ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

1С Арттыру,кеміту  ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
24.04.2020