1ССандар және заңдылықтар _Санды өрнек_ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Оценка 4.6

1ССандар және заңдылықтар _Санды өрнек_ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

Оценка 4.6
docx
24.04.2020
1ССандар және заңдылықтар _Санды өрнек_ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
1ССандар және заңдылықтар _Санды өрнек_ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР.docx

Пән: математика

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

2B бөлімСандар және заңдылықтар

Сынып: 1А

30.11.16

 

Мектеп:

Мұғалімнің аты-жөні:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Санды өрнектер

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1.2.5 ** бір таңбалы/ондық/бір таңбалы және екі таңбалы сандарды ауызша қосу мен азайтуды орындау

1.1.2.1 қосу әрекетін ортақ элементтері жоқ сандар жиынының қосылуы ретінде және азайтуды сандар жиынының бір бөлігін алып тастау ретінде түсіну 

1.2.1.1 ** санды өрнектерді (қосынды, айырма) ажырату, құрастыру, жазу және оқу

 

Сабақмақсаттары

Барлық оқушылар білу керек:санды өрнектерді ажырата алады;

Көпшілігі:санды өрнектерді ажырата алады; құрастырады;

Кейбір оқушылар:

санды өрнектерді ажырата алады; құрастырады; дәлелдейді;

 

Бағалау критерийлері

- төрттік өрнек құрастырады, есептейді;

 

Тілдік мақсаттар

 

Тыңдалым, айтылым, жазылым.

Құндылықтарды дарыту

 

 

Еңбекке тәрбиелеу

Пәнаралықбайланыстар

Дүниетану, ғылымға ену

АКТ қолдану дағдылары

Ойын «Санның құрамы»

Бастапқы білім

 

Заңдылықтар

 

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет

 

Ресурстар

Сабақтың басы

5 минут

 

Ертеңгілік шеңбер

Бір-біріне сәттілік тілеу.

Өз ойларынан  қосу және азайтуға өрнектер құрастыру, тізбекпен айтып шығу.

ИТ

 

 

Сабақтың ортасы

5 минут

 

 

 

 

 

5 минут

 

 

 

 

1 минут

 

5 минут

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 минут

 

 

 

5        Мин

 

 

5 мин

(Ұ)Ойын «Үндемес»

11, 12, 13, 14 ,15, 16, 17, 18.

Сандардың құрамын табу, көрсету.

2. (Ұ)Санды өрнек.

- Санды өрнек дегеніміз не деп ойлайсыңдар?

- Ол неден тұруы мүмкін?

-Санды өрнек әріптерден тұруы мүмкін бе?

-Әріптерден тұрса, ол қандай өрнек болып шығады?

Тақтаға жазу

7 + 3, 7 – 3 – бұл санды өрнек

Сергіту  сәті «Шырша»

 

3.(ЖЖ) Санды өрнек құрасыр

 

 

(ҚБ) тақта арқылы бір-бірін тексереді, ойларын дәлелдеп айтады.

(Ө)Дәптермен жұмыс

62-63-бет

(ҚБ) мұғалім бақылауымен кері байланыс

 

4. (Қ)Құрастыр

Берілген 2 саннан өрнек құрастыр, жаз, есепте.

7 және 3      4 және 5            6 және 2

Тақтадан

 

 

 

 

Таратпа материал

 

 

 

Интербелсенді тақта

 

 

 

 

Суреттер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жұмыс дәптері

 

Сабақтың соңы

 

5 минут

Не білдік?

Санды өрнекпен не істеуге болады?

 

 

 

Саралау –оқушыларғақалайкөбірекқолдаукөрсетудіжоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз?

Бағалау – оқушылардыңматериалдымеңгерудеңгейінқалайтексерудіжоспарлайсыз?

Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасыныңсақталуы


Басқаларға көмектесу. Жұмыстарын тексеру.  Топ басшысы рөлін атқару

Санды өрнек құрастырады, жазады, есептейді.

Жазу барысында партада дұрыс отыруды қадағалау

Сергіту сәті

 

Сабақбойынша рефлексия

 

Сабақмақсаттары /оқумақсаттарыдұрысқойылған ба?

Оқушылардыңбарлығы ОМ қолжеткіздіме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақтасаралаудұрысжүргізілдіме?

Сабақтыңуақыттықкезеңдерісақталдыма?

Сабақжоспарынанқандайауытқуларболды, неліктен?

 


 

Пән: математика Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2

Пән: математика Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтың соңы 5 минут

Сабақтың соңы 5 минут
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
24.04.2020