Күні ______________
Сабақ тақырыбы : Менің інім
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Әр оқушының білім сапасын арттыру.Сөздік қорын дамытып ,тілдесім әрекетіне жетелеу.
Дамытушылық: Берілген материалдарды өмірлік жағдаяттармен салыстыра отырып, тілдесім әректін жандандыру.
Тәрбиелік:Оқушылар санасында кішіге қамқорлық сезімдерін ояту.
Үлкенді сыйлау, «сіз» деген сөздің мағынасын оқушыларға жете түсіндіру. Үлкендермен қарым – қатынас, сыпайылық әдеттерді сіңіру.
Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, диалог құрастыру.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың көрнекілігі: «Іні»туралы әдемі сөздер, өлеңдер.
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару
Психологиялық дайындық жүргізу
«Ыстық алақан» әдісі арқылы оқушылар бір- бірлеріне жылы лебіздерін танытады
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау.
1. Отбасы деген не?
2. Отбасы мүшелерін ата.
3. Отбасындағы ананың рөлі.
4. Буынның түрлерін ата.
ІІІ. Жаңа сабақ
Бейне таспа арқылы тақырыпты ашу.
Сөздікпен жұмыс
Сурет салады- рисует оқимын – читает ойнаймыз - играем
Оқулықпен жұмыс
2-тапсырма. Мәтінді оқы, аудар.
Менің інім бар.Аты- Қанат.Ол балабақшаға барады.Қанат алты жаста. Інім сурет салады.Мен ініме ертегілер оқимын. Ол ертегіні жақсы көреді.
1- тапсырма.Диалогті оқы.
-Антон, сенің інің бар ма?
-Иә,бар.
-Ол неше жаста?
-Ол бес жаста.
-Аты кім?
-Аты –Павлик.
ІV.Сергіту сәті
Дәптермен жұмыс
4-тапсырма. Сөз тіркестерін жаз.
Сәйкес сөзді тап
Әкем балабақшада
Анам кішкентай
Апам дәрігер
Ағам дүкенші
Сіңлім мұғалім
6- тапсырма.Аударып жаз.
Это- наша семья. В семье пять человек.Это – бабушка,отец ,мама,старшая сестра и я.Старшая сестра учится в школе. Она- ученица. Сестре 13 лет.
V.Сабақты бекіту.
1.Сенің әпкең неше жаста?
2.Буын деген не?
3.Ашық буын дегеніміз не?
VІ. Бағалау
Үйге тапсырма 5-тапсырма 17-бетКүні ______________
Сабақ тақырыбы : Менің інім
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Әр оқушының білім сапасын арттыру.Сөздік қорын дамытып ,тілдесім әрекетіне жетелеу.
Дамытушылық: Берілген материалдарды өмірлік жағдаяттармен салыстыра отырып, тілдесім әректін жандандыру.
Тәрбиелік:Оқушылар санасында кішіге қамқорлық сезімдерін ояту.
Үлкенді сыйлау, «сіз» деген сөздің мағынасын оқушыларға жете түсіндіру. Үлкендермен қарым – қатынас, сыпайылық әдеттерді сіңіру.
Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, диалог құрастыру.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың көрнекілігі: «Іні»туралы әдемі сөздер, өлеңдер.
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару
Психологиялық дайындық жүргізу
«Ыстық алақан» әдісі арқылы оқушылар бір- бірлеріне жылы лебіздерін танытады
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау.
1. Отбасы деген не?
2. Отбасы мүшелерін ата.
3. Отбасындағы ананың рөлі.
4. Буынның түрлерін ата.
ІІІ. Жаңа сабақ
Бейне таспа арқылы тақырыпты ашу.
Сөздікпен жұмыс
Сурет салады- рисует оқимын – читает ойнаймыз - играем
Оқулықпен жұмыс
2-тапсырма. Мәтінді оқы, аудар.
Менің інім бар.Аты- Қанат.Ол балабақшаға барады.Қанат алты жаста. Інім сурет салады.Мен ініме ертегілер оқимын. Ол ертегіні жақсы көреді.
1- тапсырма.Диалогті оқы.
-Антон, сенің інің бар ма?
-Иә,бар.
-Ол неше жаста?
-Ол бес жаста.
-Аты кім?
-Аты –Павлик.
ІV.Сергіту сәті
Дәптермен жұмыс
4-тапсырма. Сөз тіркестерін жаз.
Сәйкес сөзді тап
Әкем балабақшада
Анам кішкентай
Апам дәрігер
Ағам дүкенші
Сіңлім мұғалім
6- тапсырма.Аударып жаз.
Это- наша семья. В семье пять человек.Это – бабушка,отец ,мама,старшая сестра и я.Старшая сестра учится в школе. Она- ученица. Сестре 13 лет.
V.Сабақты бекіту.
1.Сенің әпкең неше жаста?
2.Буын деген не?
3.Ашық буын дегеніміз не?
VІ. Бағалау
Үйге тапсырма 5-тапсырма 17-бет
менің інім.docx
Күні ______________
Сабақ тақырыбы : Менің інім
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Әр оқушының білім сапасын арттыру.Сөздік қорын дамытып
,тілдесім әрекетіне жетелеу.
Дамытушылық: Берілген материалдарды өмірлік жағдаяттармен салыстыра
отырып, тілдесім әректін жандандыру.
Тәрбиелік:Оқушылар санасында кішіге қамқорлық сезімдерін ояту.
Үлкенді сыйлау, «сіз» деген сөздің мағынасын оқушыларға жете түсіндіру.
Үлкендермен қарым – қатынас, сыпайылық әдеттерді сіңіру.
Сабақтың әдісі: Сұрақжауап, диалог құрастыру.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың көрнекілігі: «Іні»туралы әдемі сөздер, өлеңдер.
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын
тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару
Психологиялық дайындық жүргізу
«Ыстық алақан» әдісі арқылы оқушылар бір бірлеріне жылы лебіздерін
танытады
ІІ. Үй тапсырмасын пысықтау.
1 Отбасы деген не?
2 Отбасы мүшелерін ата.
3 Отбасындағы ананың рөлі.
4 Буынның түрлерін ата.
ІІІ. Жаңа сабақ
Бейне таспа арқылы тақырыпты ашу.
Сөздікпен жұмыс
Сурет салады рисует оқимын – читает ойнаймыз играем
Оқулықпен жұмыс 2тапсырма. Мәтінді оқы, аудар.
Менің інім бар.Аты Қанат.Ол балабақшаға барады.Қанат алты жаста. Інім
сурет салады.Мен ініме ертегілер оқимын. Ол ертегіні жақсы көреді.
1 тапсырма.Диалогті оқы.
Антон, сенің інің бар ма?
Иә,бар.
Ол неше жаста?
Ол бес жаста.
Аты кім?
Аты –Павлик.
ІV.Сергіту сәті
Дәптермен жұмыс
4тапсырма. Сөз тіркестерін жаз.
Сәйкес сөзді тап
Әкем
Анам
Апам
Ағам
Сіңлім
балабақшада
кішкентай
дәрігер
дүкенші
мұғалім
6 тапсырма.Аударып жаз.
Это наша семья. В семье пять человек.Это – бабушка,отец ,мама,старшая
сестра и я.Старшая сестра учится в школе. Она ученица. Сестре 13 лет.
V.Сабақты бекіту.
1.Сенің әпкең неше жаста?
2.Буын деген не?
3.Ашық буын дегеніміз не?
VІ. Бағалау Үйге тапсырма 5тапсырма 17бет
Конспект по казахскому языку на тему "Менің інім"
Конспект по казахскому языку на тему "Менің інім"
Конспект по казахскому языку на тему "Менің інім"
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.