Конспект по казахскому языку на тему "Сағат қанша?"

  • Занимательные материалы
  • docx
  • 28.10.2017
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Пәні: қазақ тілі Күні 17.10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағат қанша? Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат» тақырыбына суреттер,кесте. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу Үлкенге де сіз, кішіге де сіз Ата - ананы құрметтеп,бас иеміз біз. ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 1. Дауысты дыбыс не? 2. Тасымалға мысал келтіріңдер. ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс неге?-почему? түнгі-ночное күндізгі-дневное Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Сөйлемдерді толықтырып жаз. Мен сағат ... мектепке барамын. 2-тапсырма. Біліп ал. Дәптермен жұмыс 3-тапсырма. Сурет бойынша сөйле. 5-тапсырма. Толықтырып жаз. -Бір аптада неше күн бар? -Бір аптада ... күн бар. 6-тапсырма. Оқы, шеш. Жұмбақ. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 4-тапсырма 48- бет.Пәні: қазақ тілі Күні 17.10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағат қанша? Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат» тақырыбына суреттер,кесте. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу Үлкенге де сіз, кішіге де сіз Ата - ананы құрметтеп,бас иеміз біз. ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 1. Дауысты дыбыс не? 2. Тасымалға мысал келтіріңдер. ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс неге?-почему? түнгі-ночное күндізгі-дневное Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Сөйлемдерді толықтырып жаз. Мен сағат ... мектепке барамын. 2-тапсырма. Біліп ал. Дәптермен жұмыс 3-тапсырма. Сурет бойынша сөйле. 5-тапсырма. Толықтырып жаз. -Бір аптада неше күн бар? -Бір аптада ... күн бар. 6-тапсырма. Оқы, шеш. Жұмбақ. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 4-тапсырма 48- бет.
Иконка файла материала Сағат.docx
Пәні: қазақ тілі Күні   17.10.17ж Сыныбы:  3 Мұғалім:   З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағат қанша? Сабақтың  мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды  жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін  жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім  әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы  әңгімелер жүргізу.Үлкенді  құрметтеуге баулу.  Сабақтың әдісі:Сұрақ­жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат»  тақырыбына  суреттер,кесте. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын  тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу Үлкенге де сіз, кішіге де сіз Ата ­ ананы құрметтеп,бас иеміз біз. ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 1. Дауысты дыбыс не? 2. Тасымалға мысал келтіріңдер. ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыснеге?­почему?                       түнгі­ночное күндізгі­дневное Оқулықпен жұмыс 1­тапсырма. Сөйлемдерді толықтырып жаз.               Мен сағат ... мектепке барамын. 2­тапсырма. Біліп ал. Дәптермен жұмыс 3­тапсырма. Сурет бойынша сөйле. 5­тапсырма. Толықтырып жаз. ­Бір аптада неше күн бар? ­Бір аптада  ... күн бар.  6­тапсырма. Оқы, шеш. Жұмбақ. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2.  аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 4­тапсырма  48­ бет.