Конспект по казахскому языку на тему "Сағаттың түрлері"

  • Занимательные материалы
  • docx
  • 28.10.2017
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Пәні: қазақ тілі Күні : .10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағаттың түрлері Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат» тақырыбына суреттер. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу - Бүгін кезекші кім? - Аптаның қай күні? - Бүгін сабаққа деген көңіл- күйлерің қандай? - Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 5-жаттығу ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс Сутки-тәулік жарым-половина Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен Үлгі: Қазір сағат бір жарым. 2-тапсырма. Өлеңді оқы. 3-тапсырма. Оқы, біліп ал. Дәптермен жұмыс 4-тапсырма. Оқы, біліп ал. Үлгі: Әкемнің (наручные часы) бар. Әкемнің қол сағаты бар. 5-тапсырма. Толықтырып жаз. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 7-тапсырма 52- бет.Пәні: қазақ тілі Күні : .10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағаттың түрлері Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат» тақырыбына суреттер. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу - Бүгін кезекші кім? - Аптаның қай күні? - Бүгін сабаққа деген көңіл- күйлерің қандай? - Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 5-жаттығу ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс Сутки-тәулік жарым-половина Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен Үлгі: Қазір сағат бір жарым. 2-тапсырма. Өлеңді оқы. 3-тапсырма. Оқы, біліп ал. Дәптермен жұмыс 4-тапсырма. Оқы, біліп ал. Үлгі: Әкемнің (наручные часы) бар. Әкемнің қол сағаты бар. 5-тапсырма. Толықтырып жаз. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 7-тапсырма 52- бет.
Иконка файла материала Сағаттың түрлері.docx
Пәні: қазақ тілі Күні :    .10.17ж Сыныбы:  3 Мұғалім:   З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сағаттың түрлері Сабақтың  мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды  жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін  жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім  әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Сағат. Сағаттың түрлері туралы  әңгімелер жүргізу.Үлкенді  құрметтеуге баулу.  Сабақтың әдісі:Сұрақ­жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: «Сағат»  тақырыбына  суреттер. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын  тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу ­ Бүгін кезекші кім? ­ Аптаның қай күні? ­ Бүгін сабаққа деген көңіл­ күйлерің қандай? ­ Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 5­жаттығу ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмысСутки­тәулік                               жарым­половина Оқулықпен жұмыс 1­тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен        Үлгі: Қазір сағат бір жарым. 2­тапсырма. Өлеңді оқы.  3­тапсырма. Оқы, біліп ал. Дәптермен жұмыс 4­тапсырма. Оқы, біліп ал. Үлгі: Әкемнің (наручные часы) бар.          Әкемнің қол сағаты бар.  5­тапсырма. Толықтырып жаз. V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2.  аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 7­тапсырма  52­ бет.