Конспект по казахскому языку на тему "Сен білесің бе?"

  • Занимательные материалы
  • docx
  • 28.10.2017
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Пәні: қазақ тілі Күні : .10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сен білесің бе? Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Өтілген тақырыптар бойынша әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: кеспе материалдары, суреттер Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу - Бүгін кезекші кім? - Аптаның қай күні? - Бүгін сабаққа деген көңіл- күйлерің қандай? - Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 6-тапсырма ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс Ең-самый (-ая,-ое) Пайда болды-появился (-ась) Құм-песок Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Оқы, қызық! 3500 жыл бұрын ең алғаш рет күн сағаты пайда болды.Сосын адамдар су сағатын ойлап тапты.Кейін құм сағаты болды. 4 ғасырдан бастап механикалық сағаттар болған. Қазір электронды сағаттар бар. 2-тапсырма. Біліп ал. Жатыс септіктің сұрақтары кімде? (у кого?) неде? (где?) қайда?(где?) 3-тапсырма. Есіңе түсір, қайтала. Бүгін-сәрсенбі Кеше-сейсенбі Ертең -бейсенбі Дәптермен жұмыс 4-тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен. Үлгі: Кімде? әкемде. Неде? мысықта. 5-тапсырмаОйланып жауап жаз V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 6-тапсырма 56- бет.Пәні: қазақ тілі Күні : .10.17ж Сыныбы: 3 Мұғалім: З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сен білесің бе? Сабақтың мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Өтілген тақырыптар бойынша әңгімелер жүргізу.Үлкенді құрметтеуге баулу. Сабақтың әдісі:Сұрақ-жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: кеспе материалдары, суреттер Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу - Бүгін кезекші кім? - Аптаның қай күні? - Бүгін сабаққа деген көңіл- күйлерің қандай? - Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 6-тапсырма ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмыс Ең-самый (-ая,-ое) Пайда болды-появился (-ась) Құм-песок Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма. Оқы, қызық! 3500 жыл бұрын ең алғаш рет күн сағаты пайда болды.Сосын адамдар су сағатын ойлап тапты.Кейін құм сағаты болды. 4 ғасырдан бастап механикалық сағаттар болған. Қазір электронды сағаттар бар. 2-тапсырма. Біліп ал. Жатыс септіктің сұрақтары кімде? (у кого?) неде? (где?) қайда?(где?) 3-тапсырма. Есіңе түсір, қайтала. Бүгін-сәрсенбі Кеше-сейсенбі Ертең -бейсенбі Дәптермен жұмыс 4-тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен. Үлгі: Кімде? әкемде. Неде? мысықта. 5-тапсырмаОйланып жауап жаз V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2. аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 6-тапсырма 56- бет.
Иконка файла материала Сен білесің бе.docx
Пәні: қазақ тілі Күні :    .10.17ж Сыныбы:  3 Мұғалім:   З.Д. Моминшикова Сабақ тақырыбы: Сен білесің бе? Сабақтың  мақсаты: Білімділік:Тақырып бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыруды  жалғастыру.Оқылым,тыңдалым,айтылым,жазылым әрекеттерін  жалғастыру,тілдесім әрекетіне жетелеу. Дамытушылық:Оқушылардың байланыстырып сөйлеу дағдыларын сөйлесім  әрекеті арқылы дамыту.Сөздік қорын байыту.І және ІІ жақта сөйлеу дағдысын әрі жалғастырып дамыту. Тәрбиелік:Өтілген тақырыптар бойынша  әңгімелер жүргізу.Үлкенді  құрметтеуге баулу.  Сабақтың әдісі:Сұрақ­жауап, түсіндіру. Сабақтың түрі: Дәстүрлі сабақ Сабақтың көрнекілігі: кеспе материалдары,  суреттер Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгелдеу,оқу құралдарын  тексеру,сынып тазалығын тексеру,назарын сабаққа аудару Психологиялық дайындық жүргізу ­ Бүгін кезекші кім? ­ Аптаның қай күні? ­ Бүгін сабаққа деген көңіл­ күйлерің қандай? ­ Сабаққа дайынбызба? ІІ. Үйтапсырмасын пысықтау. 6­тапсырма ІІІ. Жаңа сабақ Жұмбақ жасыру. Сағат туралы болады Сөздікпен жұмысЕң­самый (­ая,­ое) Пайда болды­появился (­ась) Құм­песок Оқулықпен жұмыс 1­тапсырма. Оқы, қызық! 3500 жыл бұрын ең алғаш рет күн сағаты пайда болды.Сосын адамдар су  сағатын ойлап тапты.Кейін құм сағаты болды. 4 ғасырдан бастап механикалық сағаттар болған. Қазір электронды сағаттар бар. 2­тапсырма. Біліп ал. Жатыс септіктің сұрақтары кімде? (у кого?) неде? (где?) қайда?(где?) 3­тапсырма. Есіңе түсір, қайтала. Бүгін­сәрсенбі Кеше­сейсенбі Ертең ­бейсенбі Дәптермен жұмыс 4­тапсырма. Үлгі бойынша сөйлеп үйрен. Үлгі: Кімде? әкемде.            Неде? мысықта. 5­тапсырмаОйланып жауап жаз V.Сабақты бекіту. 1. 1 жылда неше күн бар? 2.  аптада неше күн бар? VІ. Бағалау. Үйге тапсырма: 6­тапсырма  56­ бет.