Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)
Оценка 5

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Оценка 5
Разработки уроков
docx
информатика
5 кл
20.02.2017
Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)
Информатика пәнінен 5 сыныпқа арналған сабақ жоспары. Тақырыбы: "Мәтінді теру және түзету ережелері". Сабақтың мақсаты: оқушыларға Word Pad мәтіндік редакторында мәтінді теруге және мәтінді редакторлеуге үйрету. Оқушы сабақ барысында Word Pad мәтіндік редакторында жұмыс істеуді үйренеді. Қосымша материалдарды интернеттен алуға болады.Разработка урока по информатике 5 класс
Разработка урока Серикбаева.docx
Пәні: Информатика Сабақ тақырыбы: «Мәтінді теру және түзету ережелері».        Күні   02.02.2017 ж Мұғалімнің аты­жөні:  Серикбаева Мадина Шарипкановна  Сынып:  5«А» Сабақ мақсаты Күтілетін  нәтиже 1. Мәтінді пішімдеудің бірнеше тәсілін біле алады; 2. Мәтін терудің негізгі параметрлерін біле алады; 3. Өз құжаттарын әдемі және тартымды ете алады. Қатыспағандар   «Семей қаласының №37  гимназиясы» КММ Қатысқаны  WordPad мәтіндік редакторында мәтінді тереді, пішімдейді. Қолданылған модульдер АКТ,  СТО Сабақ  барысы І.Ұйымдастыру бөлімі (2 мин) Оқушыларды топқа бөлу әдісі: Мозаика әдісі бойынша бөлу. ІІ. Өткен тақырыпты қайталау (6-8 мин) 1-тапсырма. WordPad редакторының терезе элементтерін жазу 2-тапсырма. Тест орындай ІІІ. Жаңа сабақ(12 мин) 1. Қызығушылықты ояту (2 мин) Экранға екі түрлі мәтін (біреуі пішімделген, екіншісі пішімделмеген) шығарып, оқушылардан не байқап тұрғандарын сұрау. Оқушылардың жауабына сәйкес, сабақтың тақырыбын ашу. http://bilimland.kz/kk/content/structure/1947- informatika_kk#lesson=16330 2. Мағынаны тану (тізбектеп жазу)(10 мин) Оқушылар жаңа тақырыпты кітаптағы материал бойынша оқиды, жұпта, топта талқылайды терең меңгереді, сараптайды, қорытады, болжайды, тезистер арқылы дәптерге жазады. (5 мин) Мұғалімнің әр топқа дайындаған сұрағына топтан 1 немесе 2 оқушы жауап береді. 1 топтың сұрағы: Мәтін пішімдеудің мүмкіндіктері 1 топтың сұрағы: Мәтінді пішімдеудің негізгі параметрлері VI.Сегіту сәті (2 мин) V. Бекіту, практика «Деңгейлік тапсырмалар орындау» (10 мин) Топ ішіндегі дарынды оқушылар топтағы оқушыларға түсіндіреді, көмектеседі. Басқаша айтқанда мұғалім көмекшісі болады «Топтағы жұмысты құрылымдау» VІ. Қорытындылау (5-6 мин) 1. Сәйкестендіру кестесі 2. «Иә, жоқ» ойыны Окулық:   §21оқу,   тест   «Өзің   орында»,   Эссе   «Ардагерге   хат!»   компьютерде жазып келу. Топбасшысы бағалайды Бағалау парағы Үйге тапсырма  (1мин) Бағалау (3 мин) Өткен тақырыпты қайталау 1­ тапсырма Тест (дұрыс жауап саны) Жаңа тақырып Тәжірибелік жұмыс Қорытынды Барлығы 1­3 4­5 1­3 4­5 Орташа 5 10 5 10 20 Белсен ­ді 30 1 дең 10 2 дең 3 дең Орта­ ша 20 30 5 Белсен­ ді 10 100 Аты жөні «5» - 85-100 ұпай «4» - 65 - 80 ұпай «3» - 35 -60 ұпай «2» - 5-30 ұпай Рефлексия Кері байланыс парағы толтырылады Не білдім? Не үйрендім? Не ұнады? Не істей алмадым? Не істеуім керек?   «Деңгейлік тапсырмалар»  І топ Адеңгейі Әртүрлі қаріптер түрлерін пайдаланып, үлгі бойынша «Информатика» деген сөзді бейнелеңіз  Информатика  ИнформатикаИнформатика ИнформатикаИнформатикаИнформатика ИнформатикаИнформатикаИнформатика В деңгейі 1. Апта күндерінің атауларын қазақ тілінде және қасына орысша нұсқасын  жазыңыз.  2. Екі тілде жазылған әр апта күндерінің қаріппін әр жол үшін 10 пункттен бастап бір қадамға өсіре отырып, әріп өлшемін орнатыңыз.  3. Менің құжаттарым бумасында «Апта» деген атпен сақтаңыз.   Адеңгейі «Деңгейлік тапсырмалар»  ІІ топ Әртүрлі қаріптер түрлерін пайдаланып, үлгі бойынша «Компьютер» деген сөзді  бейнелеңіз  Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер Компьютер В деңгейі 1. Ай аттарының атауларын қазақ тілінде жазыңыз.  2. Жазылған ай аттарының қаріппін әр жол үшін 10 пункттен бастап бір қадамға  өсіре отырып, әріп өлшемін орнатыңыз.  3. Құжатты Менің құжаттарым бумасында «Ай аттары» деген атпен сақтаңыз. Не білдім? Не үйрендім? Не ұнады? Не істей алмадым? Не істеуім керек?

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)

Разработка урока по информатике на тему "Мәтінді теру және түзету ережелері" (5 класс, информатика)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
20.02.2017