*Сабақтың мақсаты: Баланың зейінін, есте сақтау қабілетін ойын арқылы дамыту, қызығушылығын арттыру.
*Сабақтың әдісі : Түсіндіру, көрсету, ойын, тапсырмалар орындату.
*Көрнекілігі: Түрлі- түсті кубиктер,суреттер, ойыншықтар.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі : Амандасу.
Жаңа сабақ:
Тапсырма орындату
1.Кубиктерді үсті үстіне қою. (шашылған кубиктерді бірінің үстіне бірін қоюды үйрету)
2.Құрастырғыштан бағаналар құрастыру. (құрастырғыштардан екі бағана құрастыру )
3.Пазылдардан кубик құрастырып, көрсету.(бөлшектенген кубиктерден бүтін кубикті құрастырып көрсету)
«Он саусақ» жаттығуы.
Оң қолымда бес саусақ,
Сол қолымда бес саусақ.
Алақанды ашамыз,
Бесті беске қосамыз.*Сабақтың тақырыбы: Сиқырлы кубиктер.
*Сабақтың мақсаты: Баланың зейінін, есте сақтау қабілетін ойын арқылы дамыту, қызығушылығын арттыру.
*Сабақтың әдісі : Түсіндіру, көрсету, ойын, тапсырмалар орындату.
*Көрнекілігі: Түрлі- түсті кубиктер,суреттер, ойыншықтар.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі : Амандасу.
Жаңа сабақ:
Тапсырма орындату
1.Кубиктерді үсті үстіне қою. (шашылған кубиктерді бірінің үстіне бірін қоюды үйрету)
2.Құрастырғыштан бағаналар құрастыру. (құрастырғыштардан екі бағана құрастыру )
3.Пазылдардан кубик құрастырып, көрсету.(бөлшектенген кубиктерден бүтін кубикті құрастырып көрсету)
«Он саусақ» жаттығуы.
Оң қолымда бес саусақ,
Сол қолымда бес саусақ.
Алақанды ашамыз,
Бесті беске қосамыз.
4.Екі бөлікке бөлінген кубикті құрастыру.( құрастырылған кубикті желімдеп, тақтаға ілу)
5.Түрлі -түсті құмнан кубиктің пішінін жасау.(жасалған кубиктің пішінін көрсету)
6.Ойын: «Шашылған кубиктерді жина»
Шарты: шашылып жатқан кубиктерді шелекке жинау.
Ойын: «Үлкен кубиктерден бағана құрастыр»
Шарты: шашылып жатқан үлкен кубиктерді бірінің үстіне бірін қойып бағаналар жасап көрсету.
7.Қорытынды: Баланы мадақтау, бағалау.
Дефектолог: Даулет, сен бүгін сабаққа жақсы қатыстың.
Кубиктерді жинадың, бағаналар құрастырдың, бүтін бөлікті жасадың жарайсың.
Сабақтың тақырыб2.docx
*Сабақтың тақырыбы: Сиқырлы кубиктер.
*Сабақтың мақсаты: Баланың зейінін, есте сақтау қабілетін ойын арқылы
дамыту, қызығушылығын арттыру.
*Сабақтың әдісі : Түсіндіру, көрсету, ойын, тапсырмалар орындату.
*Көрнекілігі: Түрлі түсті кубиктер,суреттер, ойыншықтар.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі : Амандасу.
Жаңа сабақ:
Тапсырма орындату
1.Кубиктерді үсті үстіне қою. (шашылған кубиктерді бірінің үстіне бірін
қоюды үйрету)
2.Құрастырғыштан бағаналар құрастыру. (құрастырғыштардан екі бағана
құрастыру )
3.Пазылдардан кубик құрастырып, көрсету.(бөлшектенген кубиктерден бүтін
кубикті құрастырып көрсету)
«Он саусақ» жаттығуы.
Оң қолымда бес саусақ,
Сол қолымда бес саусақ.
Алақанды ашамыз,
Бесті беске қосамыз.
4.Екі бөлікке бөлінген кубикті құрастыру.( құрастырылған кубикті желімдеп,
тақтаға ілу)
5.Түрлі түсті құмнан кубиктің пішінін жасау.(жасалған кубиктің пішінін
көрсету)
6.Ойын: «Шашылған кубиктерді жина»
Шарты: шашылып жатқан кубиктерді шелекке жинау.
Ойын: «Үлкен кубиктерден бағана құрастыр»
Шарты: шашылып жатқан үлкен кубиктерді бірінің үстіне бірін қойып
бағаналар жасап көрсету.
7.Қорытынды: Баланы мадақтау, бағалау.
Дефектолог: Даулет, сен бүгін сабаққа жақсы қатыстың.
Кубиктерді жинадың, бағаналар құрастырдың, бүтін бөлікті жасадың
жарайсың.
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с
договором-офертой сайта. Вы можете
сообщить о нарушении.
Продолжая использовать наш сайт, вы соглашаетесь с политикой использования Cookies. Это файлы в браузере, которые помогают нам сделать ваш опыт взаимодействия с сайтом удобнее.