Сабақ: Ою |
Мектеп: Терешкова атындағы № 31 ЖОББМ |
||
Күні: 3-тоқсан |
Мұғалім: Тогусбаева Г.А. |
||
Сынып: 1-сынып |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты: |
1.1.5.1.Қимыл-қозғалыс, сұрақ қою, қысқа жауап арқылы тыңдаған/көрген мәтінді түсінгенін білдіру. 1.2.2.1. Сурет бойынша 2-3 сөйлеммен өз ойын білдіру. 1.3.5.1. Мұғалімнің көмегімен иллюстрациялы шағын мәтіннен қажетті ақпаратты табу. 1.4.2.1 Мұғалімнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған/ тыңдау-көру материалдары бойынша заттардың таныс атауларын жазу.. 1.4.4.1. Бас әріптер мен кіші әріптерді және оларды бір-бірімен дұрыс байланыстырып жазу; санитарлық-гигиеналық талаптарға сай жазу. 1.5.1.3. Сөйлеу барысында мұғалім көмегімен етістіктің шақтарын, бұйрық райды қолдану. |
||
Сабақ мақсаттары: |
Барлығы: Ою туралы түсінің алады, үлгі бойынша ою жасай алады. Көбі: Тірек суреттер бойынша оюдың қалай жасалатынын айтып бере алады. Кейбірі: Ою туралы қосымша ақпаратпен бөлісе алады. |
||
Сабақ барысы: |
|||
Сабақ кезеңдері: |
Сабақта жоспарланған оқыту іс-әрекеттері |
Оқыту ресурстары |
|
Басы |
Психологиялық дайындық Ертеңгілік шеңбер Орнымыздан тұрамыз, (орындарынан тұрады)
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстырып өту. |
презентация |
|
Сабақтың ортасы: |
Тақтаға суреттер ілінеді. «Қар лақтыру» әдісі Оқушылар сөйлемді жалғастырады. Мен ..................тұрамын. Ол мектепке ......................тұрмаймын. Менің туған жерім - .................... 1-тапсырма: МК, Ұ Мұғалім ою сөзімен таныстырады. Ою – орнамент Қазақтың ою-өрнектері түрлі киімдерде кездеседі. Мысалы: камзол, шапан, етік, т.б.
Осы оюларды жасау үшін бізге қағаз, қайшы, қарындаш керек. Аудидыбыс тыңдалып, сөздер қайталанады. 2-тапсырма: (МК,Ұ) · Енді қазір сіздер менің артымнан қайталай отырып, қимылдарды жасайсыздар. ( Оқушыларға қағаз, қайшы, қарындаш үлестіріледі.) 1. Қағазды бүкте 2. Оюды сыз 3. Қайшымен қи 4. Оюды аш (Мұғалім өзі көрсетіп отырады) 3-тапсырма: Оқушылар қимылды айта отырып, жасайды. Мыс: Мен қағазды бүктеймін. Мен ою сызамын. Мен қайшымен қиямын. Сергіту сәті: Қызыл өрік 4-тапсырма: Жұптық жұмыс (1-ооқушы айтады, 2-оқушы орындайды) 1-оқушы: Қағазды бүкте, қарындашпен ою сыз, қайшымен ою қи, оюды аш. 5-тапсырма: Шығармашылық жұмыс Оқушылар ою салып, оны бояйды. Қалай жасағандарын айтады. 6-тапсырма: Дәптермен жұмыс |
доп
Суреттер бейнеленген формат
Қағаздар, қарындаш, қайшы
№1 жұмыс дәптері |
|
Сабақтың соңы: |
Рефлексия. «Бағдаршам» әдісі
Қызыл түс – түсінбедім Сары түс – сұрақтарым бар Жасыл түс – толық түсіндім |
Стикерлер |
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.