3D-модельдеу және анимация; виртуалдылық шынайы әлемді танып білу тәсілдерінің бірі; 3D-кеңістігінің бағдарына кіріспе;орнын ауыстыру және өзгерту; Программа интерфейсі; объектілері;
Сабақтың мақсаты және міндеттері: Оқушыларды жұппен жұмыс жасата отырып 3D-модельдеу жəне анимация, виртуалдылық шынайы əлем түсінігінқалыптастыру, өз ойын ашық әрі еркін жеткізе білуге үйрету
3D-модельдеу және анимация.docx
Күні
сыныбы
Мұғалімнің
атыжөні
Сабақтың
тақырыбы
Мақсаты:
Міндеттері
Түй. идея:
Әдістәс:
Сабақтың барысы
Уақыты
5 мин
Ұйымдастыру
Жаңа сабақ
10
Джумагулова Айгерим
3Dмодельдеу және анимация; виртуалдылық шынайы әлемді танып білу тәсілдерінің
бірі; 3Dкеңістігінің бағдарына кіріспе;орнын ауыстыру және өзгерту; Программа
интерфейсі; объектілері;
ə
ə
Оқушыларды жұппен жұмыс жасата отырып 3Dмодельдеу ж не анимация,
виртуалдылық шынайы лем түсінігінқалыптастыру, өз ойын ашық әрі еркін жеткізе
білуге үйрету
3Dмодельдеу және анимация тақырыбын өз бетінше игеріп, топпен тапсырмаларды
орындайды, нақты және виртуалды нысандардың айырмашылығын, компьютерлік
модельдеудің мақсатын айқындап мысал келтіреді.
«Білімді мыңды жығар» мақал
«Психологиялық тренинг,топтық жұмыс, жұптық жұмыс, сұрақ –жауап әдісі.
Мұғалімнің әрекеті
Саламатсыздар ма ?Сабағымызды
бастайық.
Психологиялық ахуал
Қатысушылар шеңбер құрып тұрады.
Ортада сиқырлы қобдиша тұрады.
Сыйлықтар қағазға жазылған адамгершілік
қасиеттер. Қобдишадан әр қатысушы
кезекпен бір сыйлықты таңдап алып ішінде
жазылған сөзді лайықты деп санаған
адамға сыйлайды.
Осы қасиетке сізді лайықты деп таныса
жеке –жеке қошемет көрсетейік.
Сыйлықтарыңыз құтты болсын!
Үй тапсырмасына тоқталайық
Үй тапсырмасын қарап шығуға
2мин.уақыт беремін.
«Парақшалар»
Оқушылар түйінді сөздер жазылған
парақтардан анықтамаларды құрастырып
оқулары керек.
Алдарыңыздағы бағалау парағына
бағаларыңызды қойып отырыңыздар.
Топтық жұмыс
3топқа тапсырма беріледі. Өткен сабақта
«Мультимедиа» тақырыбымен таныстық.
Бүгін 3Dмодельдеу және анимация.
Виртуалдылық шынайы әлемді танып білу
тәсілдерінің бірі.. 3Dкеңістігінің
бағдарына кіріспе, орнын ауыстыру және
өзгерту тақырыбын өтеміз.
Тақырыпты 3 топқа бөліп беремін. Топтық
Оқушы әрекеті
Психологиялық
тренингке
қатысады.
Ресурс
Оқушының көңіл
күйін көтере алды
ма?
Топ
парақшалардан
анықтамаларды
құрастырады.
береді
Үй тапсырма–сына
дайындалған
оқушы, өзге
оқушылармен
бөлісе алды?
өзін –өзі бағалады?
Оқулық. жұмыс.
Берілген тапсыр
маларды
оқулықтан іздеп
табады.
«Топтық жұмыс»,
«Ойыңмен
бөліс»
«Өзін бағалады» Тапсырмаларды
орындайды.
Бағалайды.
Тест жұмыстары,
информатикалық
диктант
Өз ойларын ортаға
Бекіту
Рефлексия
Баға беру
Үй
тапсырмасы
таныстырылым жасайды.
І топ .176177 бет
ІІ топ.177178 бет
ІІІ топ. 178179 бет
Бөлім бойынша өздеріңізді бағалап
отырыңыздар.
3Dмодельдеу және анимация.
Виртуалдылық шынайы әлемді танып білу
тәсілдерінің бірі.. 3Dкеңістігінің
бағдарына кіріспе, орнын ауыстыру және
өзгерту тақырыбы бойынша топтарға
тапсырма беріледі.
І топ тест жұмысы
ІІ топ информатикалық диктант
ІІІ топ «Сен маған, мен саған» сұрақ жауап
әдісі
Рефлексия
Сіз өзіңіз үшін жаңадан не білдіңіз?
Сізге бәрінен бұрын не ұнады?
Сіз үшін не жеңіл болды?
Сіз үшін не ауыртпалық тудырды?
Сіздің қиыншылықтарды шешуге не
көмектесті?
Сізге қай жерінде көмек қажет болды?
Берілген тапсырманы басқа топ үшін қалай
өзгертер едіңіз
Сізде қандай да бір сұрағыңыз туындады
ма?
Бағалау парақшасы бойынша өздерін
бағалайды.
3Dмодельдеу және анимация.
Виртуалдылық шынайы әлемді танып білу
тәсілдерінің бірі.. 3Dкеңістігінің
бағдарына кіріспе, орнын ауыстыру және
өзгерту тақырыпты оқу.
Үшөлшемді графика құратын компьтерлік
программалар туралы тұсаукесер
дайындау.
3D-модельдеу және анимация
3D-модельдеу және анимация
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.