Сабақ мақсаты: Жаңа тақырып негізінде оқушылардың дағдыларын қалыптастыру.
Сабақ міндеттері: 1 Алтын адам туралы деректерді қазақ тілінде меңгеру. .
2 Ауызекі сөйлеу дағдыларын дамыту,сөйлеу мәдениетін
қалыптастыру.
3 Алтын адам –Қазақстанның азаттық символы деген
түсінік беру.
Сабақ типі: білімді бекіту.
Сабақ түрі: аралас
Сабақ формасы: жеке, жұппен, топпен
Сабақ әдістері: өнімділік, бөлшектеп-іздену, сын тұрғысынан ойлау
Сабақ барысы:
Қазақ тілі. Алтын адам. Сарсембина К.Ш.docx
Қазақ тілі. 9 сынып.
Сабақ тақырыбы:
«Есік Алтын адамы-мұражай
экспонаттардың бірі»
Мұғалім: Сарсембина К.Ш Сабақ мақсаты: Жаңа тақырып негізінде оқушылардың
дағдыларын қалыптастыру.
Сабақ міндеттері: 1 Алтын адам туралы деректерді қазақ
тілінде меңгеру. .
2 Ауызекі сөйлеу дағдыларын дамыту,
сөйлеу мәдениетін
қалыптастыру.
3 Алтын адам –Қазақстанның азаттық
символы деген
түсінік беру.
Сабақ типі: білімді бекіту.
Сабақ түрі: аралас
Сабақ формасы: жеке, жұппен, топпен
Сабақ әдістері: өнімділік, бөлшектеп-іздену, сын
тұрғысынан ойлау
Сабақ барысы:
Этаптар
дың
міндетте
рі
Ұйымдас-
у,
сәттілік
тілеу.
Барлығ
ын
ескере
отыру
Абай
өле-
ңін еске
алу
Оқушылар
дың
қызметі
Сабаққа
дайын
болу.
1
Қайталау
1 Үй
жұмысын
орындалған
ын
тексеру
(5м)
Тест
өткізу.
Баға
қою
Бағалауды
ң
нәтижесін
айқындау.
«1 қате»-5
«2 қате»-4
«3-4
қате»-3
Дәптерлер
Бағалау
(оценива
ние)
Оқуд
ың
нәти
же-
сі
Негізг
і
қоры
Мақса
т-ты,
мін-
детті
анықт
ау
дидақ
-
тикал
ық
қиық
ша
лар і-мен
алмасу.
Қатысқанд
а-ры
туралы
және
білімдерін
е ауызша
баға беру.
Мақта
у
Оқуш
ы-
лар бі-
лім
қоры
Интер
ак
тақта,
дәпте
р-ге
жазу.
Оқулы
қ
137б
1
тапс.
Үздік
оқушы
-
ны
мақта
у
баға
қою
баға
Дәпте
Оқу
дағдылар
ына
назар
аудару
Бағалау
пара-
ғын
пайда-
лану
2.Жаңа
мәліметті
енгізу
алдында
дайынды
қ жасау.
-ой түрткі
(3мин)
3. Жаңа
мәліметт
ер-
мен
танысу.
4. Оқуға
дағдыла
н-
дыру.
5
Өздігінен
талаптан
-дыруға
дағдыла-
рын
1.Мәтінмен
жұмыс
1.«Пирамид
а
құрастыру.
( 4мин)
Жалпы
сұрақ
қою.
Оқушыл
ар
тарих
пәні
сабағын
да
бұл
тақы-
рып
туралы
не
біледі
еке-нін
тексе-
ру.
1 Жаңа
сөздерд
і
анықтау
.
(2 мин)
2 Бір-
бірінен
оқу
(жұптық
Жұмыс)
(3 мин)
Жеке дамыту
Жұмыс
қою
бағалау
парағы
Өз
қалаула
ры
бойынш
а
2.
Деңгейлік
тапсырмала
р.
1Сөйлемді
аяқтау.
2Сипаттама
беру
3 Мәтінді
қазақ тіліне
аудару.
(10 мин)
Дарынды
оқушы-
мен
жұмыс
4 Қосымша
мәлімет
беру
(10м)
6
Түсінген
-рін
тексеру
Кесте
толтыру
(5 мин)
7Қорыту
Бағалау
(3м)
2 топқа
бөліну
Барлық
Оқушы
8
Білімдері
н
бекіту
Үй жұмысы
Диффе-
Түсінгенде
рін
тексеру.
Жал-
пы сұрақ
қою.
Орта
баға
қою
«Білемін,
Не білдім?,
Не білгім
ке-
леді»
Сабақты
талдау
Оқушының
Жауабына
Шолу беру
р-
ге
жазу
оқулы
қ
137-
138
137
(3д)
137(2)
Дидак
-к
қиық
ша
презе
н-
тация
Кесте ренц. т-
ма
138
Оқулы
қ
2, 3
тап
" Музейный экспонат - золотой человек" (9 класс)
" Музейный экспонат - золотой человек" (9 класс)
" Музейный экспонат - золотой человек" (9 класс)
" Музейный экспонат - золотой человек" (9 класс)
" Музейный экспонат - золотой человек" (9 класс)
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.