“Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”
Оценка 4.6

“Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”

Оценка 4.6
Презентации учебные
pptx
математика
4 кл
12.02.2019
“Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”
Математика пәнінен ашық сабақ бойынша тақырыпты толықтырып.түсіндіріп,тапқырлыққа,дарындылыққа,ұқыптылыққа ,топпен жұмыс жасауға,өз бетінше жұмыс жасауға, оқушылардың алған білімдерін пысықтау,тиянақтау.Бір бағыттағы қозғалысқа арналған есептерді шығару дағдыларын қалыптастыру.Оқушылардың күнделікті өз беттерімен есепті шығаруға,шығармашылыққа ,математикалық тілін дамытуға, пәнге деген қызығушылығын арттыру мақсатында осы тақырыпты пайдаланып,есептерді үйретім.
математика.pptx

Алыстау жылдамдығы Тақырыбы: “Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”

Алыстау жылдамдығы Тақырыбы: “Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”

Алыстау жылдамдығы

Тақырыбы: “Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”

Сабақтың мақсаты: 1. Алыстау жылдамдығына берілген есептер жайлы білімдерін тиянақтап пысықтау

Сабақтың мақсаты: 1. Алыстау жылдамдығына берілген есептер жайлы білімдерін тиянақтап пысықтау

Сабақтың мақсаты: 

1. Алыстау жылдамдығына берілген есептер жайлы білімдерін тиянақтап пысықтау. Бір бағыттағы қозғалысқа арналған есептерді шығару дағдыларын қалыптастыру. 2.Оқушылардың алған білімдерін күнделікті өмірде ауызша, жазбаша есептеу дағдыларын қалыптастыру, өз бетінше жұмыс жасауға төселдіру ,шығармашылыққа, математикалық тілін дамыту, пәнге деген қызығушылығын арттыру. 3. Оқушылардың қатесіз ,дұрыс шығаруға,тапқырлыққа,шапшаңдыққа,ұқыптылыққа ,топпен жұмыс жасауға тәрбиелеу..

Көрнекілігі: Оқулық, қима қағаздар, интерактифті тақта, слайд, семантикалық картамен жұмыс,кесте

Көрнекілігі: Оқулық, қима қағаздар, интерактифті тақта, слайд, семантикалық картамен жұмыс,кесте

Әдіс - тәсілдері: топпен жұмыс, ой қозғау, сұрақ – жауап,логикалық ойлау. Көрнекілігі: Оқулық, қима қағаздар, интерактифті тақта, слайд, семантикалық картамен жұмыс,кесте. Сабақтың барысы: 1. Психологиялық дайындық. а) оқушылармен амандасу,түгендеу. ә) сабаққа қажетті құрал жабдықтарын алғызу. б) сабаққа назарын аудару

Кішіге де, сіз Сәлем бердік бәріңізге, Құрметпенен біз!-

Кішіге де, сіз Сәлем бердік бәріңізге, Құрметпенен біз!-

ІІ.Қызығушылығын ояту.  Үлкенге де, сіз Кішіге де, сіз Сәлем бердік бәріңізге, Құрметпенен біз!-.деп бүгінгі математика сабағын бастаймыз.

ІІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
96-бет №8 3 –топтан бір оқушыдан сұралады.

Ой қозғау . 1 .Жылдамдық тобына

Ой қозғау . 1 .Жылдамдық тобына

Ой қозғау.

1.Жылдамдық тобына. Жылдамдықты табу үшін не істейміз? 2.Уақыт тобына.
Уақытты табу ұшін не істейміз?
3.Қашықтық тобына.
Қашықтықты қалай табамыз? 4.Барлық тобқа ортақ сұрақ?
Уақыттың,қашықтықтың,жылдамдықтың белгіленуін көрсет.

Саяхатымыз «Математикалық оқулық» аялдамасы

Саяхатымыз «Математикалық оқулық» аялдамасы

1. Саяхатымыз «Математикалық оқулық» аялдамасы. Оқулықпен жұмыс .

Жылдамдық Уақыт Қашықтық 900 м/мин мин ? м 800 м/мин ? мин 160 м 6 м/мин 2 мин 10 м 1200 м/мин ? м

Жылдамдық Уақыт Қашықтық 900 м/мин мин ? м 800 м/мин ? мин 160 м 6 м/мин 2 мин 10 м 1200 м/мин ? м

№ 1 есеп

Қозғалыстағы
дене

Жылдамдық

Уақыт

Қашықтық

900 м/мин

мин

? м

800 м/мин

? мин

160 м

6 м/мин

2 мин

10 м

1200 м/мин

? м

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

900 м/мин

800 м/мин

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

6 м/мин

1200 м/мин

Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыстағы алыстау жылдамдығын тап

2 костюм - 9200 тг 3 пальто - ? тг №3 «Кім тапқыр?» ойыны № 3 есеп

2 костюм - 9200 тг 3 пальто - ? тг №3 «Кім тапқыр?» ойыны № 3 есеп

2 костюм - 9200 тг

3 пальто - ? тг

№3 «Кім тапқыр?» ойыны № 3 есеп

№4«Кім жылдам?» ойыны

№4«Кім жылдам?» ойыны

№4«Кім жылдам?» ойыны

№5 «Кім шапшаң?»ойыны

№5 «Кім шапшаң?»ойыны

№5 «Кім шапшаң?»ойыны

№7 Өзіңді тексер! Теңдеулерді шеш:

№7 Өзіңді тексер! Теңдеулерді шеш:

№7 Өзіңді тексер! Теңдеулерді шеш:

Сергіту сәті. Логикалық сұрақтар 1

Сергіту сәті. Логикалық сұрақтар 1

Сергіту сәті. Логикалық сұрақтар

1. Айдынның Асқардан бойы ұзын, бірақ Жанаттан кіші. Кім ұзын?  2. Термометр аяз болғасын – үш градус көрсетіп тұр. Осындай екі термометр неше градус көрсетеді?  3. Бөлмедегі әр бұрышта бір мысықтан жәнеоған қарама-қарсы үш мысықтан отырса, бөлмеде неше мысық бар?  4. Көшеде екі әкесі, екі баласы, және атасы немересімен қыдырып жүр. Көшеде неше адам жүр?  5. Суға қай кезде қолды кесіп алуға болады?

Үйге тапсырма:98 бет №.8,9

Үйге тапсырма:98 бет №.8,9

Үйге тапсырма:98 бет №.8,9

Бағалау: Өз жұмысыңды бағала! Өте жақсы! жақсы! орташа!

Бағалау: Өз жұмысыңды бағала! Өте жақсы! жақсы! орташа!

Бағалау:Өз жұмысыңды бағала!
Өте жақсы! жақсы! орташа!
 

“Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”

“Бірінен – бірі қарама – қарсы бағыттағы қозғалыс”
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
12.02.2019