Цели:
1. Формирование у учащихся понимания сущности и значения семьи
2. Воспитание дружеского отношения к родным и близким.
3. Расширение кругозора и повышение общей культуры учащихся.
Ход классного часа:
I. Организационный момент
II. Вступительное слово классных руководителей
III. Учащиеся читают стихи о семье (2 на русском языке и 1 на казахском языке)
1 ведущий: Құрметті ата-аналар, ұстаздар, оқушылар, жарысқа қатысушы жанұялар және олардың жан-күйерлері, бүгінгі мектебімізде өткелі отырған “Алтын ұя” атты сайысқа қош келдіңіздер!
2 ведущий:
1 ведущий: Отбасы – адамзат бесігін тербеткен баланың бас ұстазы. Ұлтымызда «Ұядан не көрсең, ұщқанда соны ілерсің» деген дана сөз бар. «Балапан қыран болу үшін оны самғатып ұшыратын ата немесе әке де қыран болу керек» деп отбасылық тәрбиеге ерекше тоқталған. Әр отбасында ата – ананың орны бөлек. Бала әкеден ақыл, анадан мейірім алады. Әке – отбасының асыраусышы, қамқоршысы, тірегі деп білесің, ана отбасының ұйтқысы, жылуы, шуағы, жақсы ана отбасына береке әкеліп, жанұясын бақытқа бөлейді.
2 ведущий о семье
открытый.docx
«Мама, папа, я – дружная семья» Цели:
1. Формирование у учащихся понимания сущности и значения семьи
2. Воспитание дружеского отношения к родным и близким.
3. Расширение кругозора и повышение общей культуры учащихся.
Ход классного часа:
I. Организационный момент
II. Вступительное слово классных руководителей
III. Учащиеся читают стихи о семье (2 на русском языке и 1 на казахском
языке)
1 ведущий: Құрметті атааналар, ұстаздар, оқушылар, жарысқа қатысушы
жанұялар және олардың жанкүйерлері, бүгінгі мектебімізде өткелі
отырған “Алтын ұя” атты сайысқа қош келдіңіздер!
2 ведущий:
1 ведущий: Отбасы – адамзат бесігін тербеткен баланың бас ұстазы.
Ұлтымызда «Ұядан не көрсең, ұщқанда соны ілерсің» деген дана сөз бар.
«Балапан қыран болу үшін оны самғатып ұшыратын ата немесе әке де
қыран болу керек» деп отбасылық тәрбиеге ерекше тоқталған. Әр
отбасында ата – ананың орны бөлек. Бала әкеден ақыл, анадан мейірім
алады. Әке – отбасының асыраусышы, қамқоршысы, тірегі деп білесің, ана
отбасының ұйтқысы, жылуы, шуағы, жақсы ана отбасына береке әкеліп,
жанұясын бақытқа бөлейді.
2 ведущий о семье IV. Вопросы учащимся и родитлям.
V. Представление участников:
Асыл іс көп халықта,
Іле жүрсең құлаққа.
Ізденген жетер мұратқа,
Ізденуден жалықпа – демекші, ортаға бүгінгі сайысқа қатысушы
жанұяларды шақырамыз.
VI . Представление членов жюри
Ақ көңілмен, ниетпен,
Әділ баға берсін деп,
Шаршамай еш жалықпай,
Айтқанына көндік деп,
Әділқазы алқасын сайлап алған жөн болар.
VII. Конкурсы:
1 ведущий: Көп сөйлеп жөн жобадан аспайық біз,
Қандай сайыс болса да, қашпайық біз.
Ал, енді, халқым, рұқсат етсеңіздер.
“Алтын ұя” сайысын бастайық біз.
Учащиеся вместе с родителями делятся на две команды
2 ведущий:
1 Конкурс «Представление»;
2 Домашнее задание «Самое лучшее семейное фото»;
3 «Счастливый случай» Обо всем на свете
стихи (2 на русском языке и 1 на казахском языке)
4 «Эстафета» (кто быстрее ответит на вопросы ведущих);
5 «Песенный каледоскоп» ( какая команда больше споет песни о семье, доме);
6 Домашнее задание «Кулинарный поединок» (учащиеся вместе с родителями
представляют кулинарные блюда).
стихи (4 на русском языке и 1 на казахском языке)
VIII. Представляется слово жюри для награждения
IX. Выступление ведущих для завершения
1 ведущий: Өнербілім серігің, адаматың, Болашаққа сеніммен бара алатын.
Осыменен сайыс та тәмам болды,
Бәрің аман болыңдар, жамағатым!
2 ведущий:
«Мама, папа, я – дружная семья»
«Мама, папа, я – дружная семья»
«Мама, папа, я – дружная семья»
«Мама, папа, я – дружная семья»
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.