ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 10
Тема Економічні відносини та їх суб’єкти
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична формування вміння творчої діяльності студентів, проводити індуктивні і дедуктивні міркування
виховна формування у студентів високої духовності, підвалину якої мають становити загальнолюдські, національні та професійні цінності, широка моральна, правова, культура;
Вид заняття: лекція
Тип заняття: діалог
Методи та форми: евристична бесіда
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: тести, таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
2 Основи економічної теорії: Підручник / А.А. Чухно, П.С.Єщенко, Г.Н. Климко та ін.; За ред. А.А. Чухна. - К.: Вища школа, 2001.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Актуалізація опорних знань.
2.1 Фронтальна бесіда ( інший засіб діагностики).
2.2 Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.
3 Викладання нового матеріалу.
3.1 Тема заняття: Економічні відносини та їх суб’єкти
3.2 Мотивація вивчення теми.
Дослідження закономірностей і ступенів розвитку суспільства є винятково важливою проблемою для науки та суспільної практики. Без цього не можна зрозуміти складні соціально-економічні процеси руху людства до вершин цивілізації.
Розвиток економічних відносин визначає в кінцевому підсумку еволюцію надбудовних відносин. Водночас вони загалом або окремі їх елементи (політичні, правові та інші відносини) справляють зворотний вплив на зміни економічних відносин.
3.3 Мета (з’ясувати формаційний та цивілізаційний підходи до періодизації суспільного розвитку, причини структури економічних відносин, формувати логічність і послідовність висловлювання своєї думки, виховувати економічне мислення та розвивати допитливість і самостійність).
3.4 План вивчення нового матеріалу
1 Формаційний та цивілізаційний підходи до періодизації суспільного розвитку
2 Економічні відносини та їх суб’єкти
3.5 Виклад нового матеріалу.
4 Закріплення нового матеріалу.
5 Підсумки заняття.
6 Домашнє завдання: [1] с 123 - 14
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.