ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 12
Тема Економічні відносини як форма та спосіб економічної системи
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична активізувати творчу діяльність студентів при виконанні самостійної роботи на семінарі; оцінити засвоєння даної теми через диференційний підхід до кожного студента
виховна формувати досвід спілкування в групі: взаємодії студентів під час роботи на заняті; сприяти логічного мислення та інтелекту
Вид заняття: семінарське
Тип заняття: семінар-повторювально-узагальнюючого типу
Методи та форми: поточний контроль знань
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер, проектор
Методичне забезпечення: таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- відповіді на питання студентів.
2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності
2.1 Тема заняття: Економічні відносини як форма та спосіб економічної системи
2.2 Мета заняття (узагальнити й систематизувати знання студентів із вивченням даної теми, формувати логічність і послідовність висловлювання своєї думки, виховувати економічне мислення та розвивати допитливість і самостійність)
2.3 Мотивація навчальної діяльності
Прогрес людського суспільства в історичному ракурсі органічно з'єднаний із становленням та удосконаленням певного типу економічної системи. Вона, як ми знаємо, обумовлюється пануючою формою власності та відповідними соціально-економічними виробничими відносинами.
3 План семінарського заняття
(питання до семінару)
4 Робота за планом (заслуховування повідомлень, рефератів, досліджень, вирішення проблемних питань)
5 Закріплення практичних навиків (тестування тощо).
6 Підсумки заняття.
7Домашнє завдання [1] с.152 – 186
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.