ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 13 Тема Власність, її сутність і місце в економічній системі

  • docx
  • 11.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 07М.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 13

Тема                     Власність, її сутність і місце в економічній системі                                             

Мета заняття:

методична           оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів   на   основі   форм   і   методів   технології  розвитку проектного навчання                                                                                     

дидактична          формувати логічні вміння  забезпечити   формуванню                  логічного    вміння   виводити слідства тверджень,  здійснювати доказові міркування                                                                             

виховна                формування  і  розвиток  у студентів  активної  життєвої     настанови,  допомога  в само актуалізації  та  самореалізації  у       навчальному процесі та майбутній професійній діяльності     

Вид заняття: лекція

Тип заняття:                     комбіноване                                                               

Методи та форми:                      активного навчання                                         

Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:     Історія Україна,   Математика                                                 

забезпечувані: Економіка   підприємства, Менеджмент                                     

Технічні засоби навчання:              конспект,  комп’ютер                                  

Методичне забезпечення:                  тести,   таблиці,     навчальні  посібники               

Література:

Основна:

1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. -  К.: Знання - Прес, 2007.

2  Мочерний    С.В.    Економічна    теорія:    Посібник.    -    К.: Видавничий центр "Академія", 2001.

Допоміжна:

1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - перевірка виконання д/з черговими (консультантами).

 

2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності

    2.1 Тема заняття: Власність, її сутність і місце в економічній системі

 

    2.2 Мотивація вивчення теми

 

Вивчення структури економічної системи в тій або іншій країні неминуче призводить до виникнення перед дослідником питання: кому належать засоби виробництва, хто розпоряджається створеним у процесі виробництва суспільним продуктом? Відповідь на ці запитання тісно пов'язана з привласненням засобів виробництва і його результатів. Тому, щоб з'ясувати природу тієї або іншої економічної системи певного суспільства, необхідно передусім розкрити зміст системи відносин власності.

 

2.3       Мета (сформувати знання про економічні закони; визначити етапи та засоби економічного дослідження та формувати поняття щодо засобів (методів) економічного дослідження; сприяти розвитку інтересу студентів до економічної науки).

 

2.4 План вивчення нового матеріалу

 

1        Власність та її економічний зміст

2        Структура власності. Різноманіття форм власності у ринковій економіці

3        Роздержавлення і приватизація власності: сутність, цілі, завдання

 

3.5 Виклад нового матеріалу.

 

4 Закріплення нового матеріалу. 

5 Підсумки заняття.

6 Домашнє завдання:  [1] с.135– 163


 

Посмотрите также