ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 14
Тема Місце і роль людини в економічній системі
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична формувати логічні вміння забезпечити формуванню логічного вміння виводити слідства тверджень, здійснювати доказові міркування
виховна формування і розвиток у студентів активної життєвої настанови, допомога в само актуалізації та самореалізації у навчальному процесі та майбутній професійній діяльності
Вид заняття: лекція
Тип заняття: лекція
Методи та форми: активного навчання
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: схеми, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності
2.1 Тема заняття: Місце і роль людини в економічній системі
2.2 Мотивація вивчення теми
Успіх виробництва на всіх рівнях визначається насамперед людьми, зайнятими у виробничому процесі. Усі інші фактори виробництва діють не самі по собі, їх приводить у рух людина.
Роль людини як суб'єкта економічних відносин полягає також у тому, що об'єктивні економічні закони виявляються і реалізуються через її господарську діяльність.
2.3 Мета (сформувати знання про місце і роль людини в економічній системі, з’ясувати, що головним фактором в економічній системі суспільства є чоловік;економічного дослідження та формувати поняття щодо засобів (методів) економічного дослідження; сприяти розвитку інтересу студентів до економічної науки).
2.4 План вивчення нового матеріалу
1 Місце і роль людини в економічній системі
2 Людина як головний фактор виробництва
3.5 Виклад нового матеріалу
4 Закріплення нового матеріалу.
5 Підсумки заняття.
6 Домашнє завдання: [1] с.146– 163
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.