ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 20
Тема Зміст праці менеджера
Мета заняття:
методична удосконалення основи раціонального економічного мислення у студентів і здатність до нестандартних рішень на основі інноваційних педагогічних технологій
дидактична забезпечити засвоєння основних знань з теми: понять та їх визначення; розвивати логіку мислення; формувати навички самостійної, пошукової роботи; стимулювати розвиток та уміння студентів аргументувати свою відповідь
виховна виховувати культуру спілкування та розвиток студентів на занятті
Вид заняття: лекція
Тип заняття: діалог
Методи та форми: евристична бесіда, інформативно-ілюстративнаий
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія, Філософія, Математика, Економічна теорія
забезпечувані: економічні дисципліни
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: тести, таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент. - К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.
2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.
3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.
Допоміжна:
1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Актуалізація опорних знань.
2.1 Фронтальна бесіда ( інший засіб діагностики).
2.2 Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.
3 Викладання нового матеріалу.
3.1 Тема заняття.
3.2 Мотивація вивчення теми.
Суспільство породжу низку техніко-організаційних, виробничих, соціальних, психологічних та інших зв'язків, які формують професійну діяльність. У її процесі менеджеру доводиться вирішувати ряд завдань, ефективність яких залежить від його вміння раціонально організувати свою працю. Це необхідна умова досягнення єдиної мети у розв'язанні конкретного завдання. Проблема професіоналізації діяльності нині привертає увагу соціологів, психологів, педагогів у зв'язку із тим, що сучасний світ має складні комунікативні зв'язки, високий рівень інформатизації, психологічного напруження та ін. За таких умов праця повинна організовуватися з врахуванням наукових досягнень та вироблених практичним досвідом рекомендацій..
3.3 Мета (для чого вивчаємо тему).
Усвідомити сутність керівної праці менеджера. З’ясувати логіку процесу ділової зустрічі. Засвоїти основні методи організації роботи з докментами.
3.4 План вивчення нового матеріалу.
1 Зміст організації керівної праці менеджера.
2 Організація роботи з документами.
3 Організація й проведення ділових зустрічей.
4 Організація прийому відвідувачів.
3.5 Виклад нового матеріалу.
4 Закріплення нового матеріалу. (Вказати засоби діагностики)
5 Підсумки заняття.
6 Домашнє завдання.
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.