ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 23
Тема Сутність і закономірності еволюції переходу економічної системи до наступного типу
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична формувати розумові вміння порівнювати подібні поняття, способи доказів, висновків, виявляти аналогії, розкривати загальне і особливе, встановлювати закономірності
виховна формування і розвиток у студентів активної життєвої настанови, допомога в само актуалізації та самореалізації у навчальному процесі та майбутній професійній діяльності
Вид заняття: лекція
Тип заняття: поточна
Методи та форми: робота в парах
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: схеми, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
2 Основи економічної теорії: Підручник / А.А. Чухно, П.С.Єщенко, Г.Н. Климко та ін.; За ред. А.А. Чухна. - К.: Вища школа, 2001.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Актуалізація опорних знань.
2.1 Фронтальна бесіда (інший засіб діагностики).
2.2 Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.
2 Викладання нового матеріалу.
3.1 Тема заняття: Сутність і закономірності еволюції переходу економічної системи до наступного типу
3.2 Мотивація вивчення теми.
Подібно до живих організмів суспільства переживають кризи" моменти безумства, революції, зміну форм свого життя; вони народжуються, розвиваються, умирають, переходять від здоров 'я до хвороби, а від Хвороби - до здоров'я, ...вони мають дитинство, юність, зрілість, дряхлість і смерть.
Поль-Анрі Гольбах
3.3 Мета (сформулювати сутність і закономірності, концепції еволюційного переходу економічної системи до наступного типу; сприяти розвитку інтересу студентів до економічної науки).
3.4 План вивчення нового матеріалу
1 Сутність і закономірності еволюційного переходу економічної системи до наступного типу
2 Концепції переходу постсоціалістичних країн до ринкової економіки
3 Формування інституційних та економічних умов переходу країн до нової системи господарювання
3.5 Виклад нового матеріалу.
4 Закріплення нового матеріалу.
5 Підсумки заняття.
6 Домашнє завдання: [1] с.342 – 379
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.