ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 25 Тема Основи психології особистостей

  • docx
  • 10.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 000142.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 25

Тема                              Основи    психології   особистостей                                                                                

Мета заняття:

методична           удосконалення основи раціонального економічного мислення у студентів і здатність до нестандартних рішень на   основі   інноваційних  педагогічних  технологій             

дидактична          забезпечити засвоєння основних знань з теми: понять та їх визначення; розвивати логіку мислення; формувати навички самостійної, пошукової роботи; стимулювати розвиток та уміння студентів аргументувати свою відповідь                        

виховна               виховувати культуру спілкування та розвиток студентів на занятті

Вид заняття: лекція

Тип заняття:                               лекція-діалог                                                    

Методи та форми:            комбіноване,          інформативно-ілюстративний Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:         Історія,   Філософія,   Математика, Економічна теорія

забезпечувані:                         економічні    дисципліни                                      

Технічні засоби навчання:              конспект,  комп’ютер                                  

Методичне забезпечення:                  тести,   таблиці,     навчальні  посібники               

 

Література:

 

Основна:

1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент.  -  К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.

2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.

3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.

Допоміжна:

1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - перевірка виконання д/з черговими (консультантами).

 

2 Актуалізація опорних знань.

    2.1  Фронтальна бесіда ( інший засіб діагностики).

    2.2   Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.

 

3 Викладання нового матеріалу.

    3.1 Тема заняття.

    3.2 Мотивація вивчення теми.

 

Колектив - це складна система, що полягає з безлічі зв'язаних, між собою груп людей і окремих особистостей. Людина - це складна анатомно - біологічна система, характеристиками якої є фізична конструкція, фізіологічні органі й психічні властивості. Турбота керівника про підпорядкований як про людині повинна проявлятися в строгім дотриманні інженерно-психологічних і санітарно-гігієнічних вимог на виробництві.

 

 

    3.3 Мета (для чого вивчаємо тему).

 

З’ясувати сутності поняття «особистості та індивідуальності». Визначити природу темпераментів особистості, основні типи та причини виникнення. Усвідомити формування трудового колективу.

 

    3.4 План вивчення нового матеріалу.

1 Визначення особистості та індивідуальності

2 Основні типи темпераментів особистості

3 Формування трудового колективу

4 Морально-психологічний клімат колективу

3.5 Виклад нового матеріалу.

 

4 Закріплення нового матеріалу. (Вказати засоби діагностики)

5 Підсумки заняття.

6 Домашнє завдання