ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 29
Тема Економічне зростання та економічні цикли
Мета заняття:
методична - оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична систематизація, поглиблення і закріплення знань, отриманих на лекції;перевірка знань, результативності самостійної роботи над навчальним матеріалом
виховна формувати досвід спілкування в групі: взаємодії студентів під час роботи на заняті; сприяти логічного мислення та інтелекту
Вид заняття: семінарське
Тип заняття: семінар з елементами дискусії
Методи та форми: бесіда
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер , проектор
Методичне забезпечення: тести, таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
2 Основи економічної теорії: Підручник / А.А. Чухно, П.С.Єщенко, Г.Н. Климко та ін.; За ред. А.А. Чухна. - К.: Вища школа, 2001.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- відповіді на питання студентів.
2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності
2.1 Тема заняття: Економічне зростання та економічні цикли
2.2 Мотивація вивчення теми
Для економіки країни у довгостроковому періоді характерне економічне зростання, що виявляється у збільшенні національного продукту та загальноекономічного потенціалу. Однак практика показує, що нерідко стан рівноваги порушується: змінюються зменшується обсяг виробництва товарів і послуг, знижується зайнятість, падає прибутковість, відбувається затоварювання. Економічне зростання переривається, в економіці наступає кризовий стан, тобто починається економічна криза. Остання є значними порушеннями рівноваги економіки, що породжує негативні наслідки
2.3 Мета (сформувати знання економічний цикл; визначити які фази включає економічний цикл; сприяти розвитку інтересу студентів до економічної науки).
3 План семінарського заняття
Питання до семінару
4 Робота за планом (заслуховування повідомлень, рефератів, досліджень, вирішення проблемних питань)
5 Закріплення практичних навиків (тестування тощо).
6 Підсумки заняття.
7 Домашнє завдання: [1] с.299 – 323
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.