ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 29 Тема Управління конфліктами та стресами

  • docx
  • 10.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 000140.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 29

Тема                              Управління          конфліктами       та         стресами                                               

Мета заняття:

методична                удосконалення   основи   раціонального   економічного мислення  у студентів і здатність до нестандартних рішень на   основі   інноваційних  педагогічних  технологій                        

дидактична          забезпечити засвоєння основних знань з теми: понять та їх визначення;   розвивати   логіку мислення;  формувати навички самостійної,   пошукової   роботи;   стимулювати   розвиток  та уміння студентів аргументувати свою відповідь                          

виховна               виховувати культуру спілкування та розвиток студентів на занятті

Вид заняття: лекція

Тип заняття:                            лекція – бесіда                                                      

Методи та форми:   інтегроване заняття, інформативно-ілюстративний

Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:         Історія,   Філософія,   Математика, Економічна теорія

забезпечувані:                         економічні    дисципліни                                      

Технічні засоби навчання:              конспект,  комп’ютер                                  

Методичне забезпечення:                  тести,   таблиці,     навчальні  посібники               

 

Література:

 

Основна:

1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент.  -  К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.

2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.

3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.

Допоміжна:

1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - перевірка виконання д/з черговими (консультантами).

 

2 Актуалізація опорних знань.

    2.1  Фронтальна бесіда ( інший засіб діагностики).

    2.2   Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.

 

3 Викладання нового матеріалу.

    3.1 Тема заняття.

    3.2 Мотивація вивчення теми.

 

Уявлення про те, що конфліктів необхідно уникати за будь-яку ціну, не повинне бути властивим менеджменту. Такий погляд на проблему конфліктів тільки заважає менеджеру займати правильну позицію при управлінні підприємством. Конфлікти є невід'ємною складовою частиною нашого життя. Часто конфлікти позитивно впливають на реорганізацію застарілих структур, ліквідують неполадки. Менеджер повинен вміти керувати конфліктами.

 

    3.3 Мета (для чого вивчаємо тему).

 

З’ясувати сутність поняття «конфлікт». Визначити природу конфлікту, основні типи та причини виникнення. Усвідомити природу та причини виникнення стресових ситуацій.

 

    3.4 План вивчення нового матеріалу.

1  Природа конфлікту. Типи та причини виникнення конфліктних ситуацій

2 Управління конфліктними ситуаціями

3  Природа та причини виникнення стресових ситуацій

4 Управління стресових ситуацій

3.5 Виклад нового матеріалу.

 

4 Закріплення нового матеріалу. (Вказати засоби діагностики)

5 Підсумки заняття.

6 Домашнє завдання.