ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 3
Тема Становлення і розвиток політичної економії
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична активізувати творчу діяльність студентів при виконанні самостійної роботи на семінарі; оцінити засвоєння даної теми через диференційний підхід до кожного студента
виховна формувати досвід спілкування в групі: взаємодії студентів під час роботи на заняті; сприяти логічного мислення та інтелекту
Вид заняття: семінарське
Тип заняття: семінар-повторювально-узагальнюючого типу
Методи та форми: поточний контроль знань
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія Україна, Математика
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер, проектор
Методичне забезпечення: тести, таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
2 Основи економічної теорії: Підручник / А.А. Чухно, П.С.Єщенко, Г.Н. Климко та ін.; За ред. А.А. Чухна. - К.: Вища школа, 2001.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- відповіді на питання студентів.
2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності.
2.1 Тема заняття: Становлення і розвиток політичної економії
2.2 Мотивація вивчення теми.
Економіка є однією з наук, що вивчає одну зі сфер життя як людини, так і суспільства в цілому.
Сьогодні ви навчаєтеся у технікумі, у майбутньому здобудете професію економіст згідно з якою ви будете жити за певних економічних умов. Та ким би ви не стали - бухгалтером, менеджером, економістом, маркетологом, логістом, ви будете жити за певних економічних умов. Економіка є невід’ємною складовою нашого життя. Що означає саме поняття «економіка», хто був засновником економічних шкіл при визначенні політичної економії?
2.3 Мета (сформувати знання про економіку як науку; визначити що є предметом вивчення економіки; сприяти розвитку інтересу студентів до економічної науки).
3 План семінарського заняття
Питання до семінару
4 Робота за планом (заслуховування повідомлень, рефератів, досліджень, вирішення проблемних питань)
5 Закріплення практичних навиків
6 Підсумки заняття.
7 Домашнє завдання: [2] с.23 – 42
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.