ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 7
Тема Економічні потреби суспільства
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі форм і методів технології розвитку проектного навчання
дидактична забезпечити систематизації при встановленні зв'язків раніше вивченого з новим матеріалом
виховна вміння зіставляти особисті потреби з економічними можливостями їх задоволення; раціональна організація бюджету часу
Вид заняття: лекція
Тип заняття: лекція-діалог
Методи та форми: інтегроване заняття
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія України, Математика,
забезпечувані: Економіка підприємства, Менеджмент
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: таблиці, навчальні посібники
Література:
Основна:
1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. - К.: Знання - Прес, 2007.
2 Мочерний С.В. Економічна теорія: Посібник. - К.: Видавничий центр "Академія", 2001.
Допоміжна:
1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.
2 Основи економічної теорії: Підручник / А.А. Чухно, П.С.Єщенко, Г.Н. Климко та ін.; За ред. А.А. Чухна. - К.: Вища школа, 2001.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Актуалізація опорних знань.
2.1 Фронтальна бесіда ( інший засіб діагностики).
2.2 Аналіз відповідей студентів, виставлення оцінок у журнал.
3 Викладання нового матеріалу.
3.1 Тема заняття: Економічні потреби суспільства
3.2 Мотивація вивчення теми.
Потреби людини дуже різноманітні. Основним джерелом задоволення їх потреб є виробництво, економічна діяльність людей, оскільки саме вони створюють для цього необхідні умови.
Економічна наука – це сфера розумової діяльності людини, функцією якої є пізнання та систематизація об’єктивних знань про закони і причини розвитку реальної економічної діяльності.
3.3 Мета (сформулювати у студентів знання про економіку як науку, визначити, яка проблема економічного життя суспільства нею вирішується; з’ясувати, як відбувається еволюція поглядів на предмет).
3.4 План вивчення нового матеріалу
1 Ресурси та їхні особливості
2 Сутність та структура економічних потреб суспільства
3 Закон зростання потреб
3.5 Виклад нового матеріалу.
4 Закріплення нового матеріалу.
5 Підсумки заняття.
6 Домашнє завдання: [1] с 57 – 86
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.