ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 9 Тема Вирішення проблеми безмежних потреб та обмежених

  • docx
  • 11.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 07Э.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 9

Тема           Вирішення проблеми безмежних потреб та обмежених                           економічних ресурсів                                                                                                        

Мета заняття:

методична            оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів   на   основі   форм   і   методів   технології  розвитку проектного навчання                                                                    

дидактична   активізувати творчу діяльність студентів при виконанні                       самостійної роботи на семінарі; оцінити засвоєння даної теми через диференційний підхід до кожного студента                          

виховна                формувати досвід спілкування в групі: взаємодії студентів під час роботи на заняті; сприяти логічного мислення та інтелекту 

Вид заняття: семінарське

Тип заняття:        семінар-повторювально-узагальнюючого типу                   

Методи та форми:                           поточний контроль знань                        

Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:     Історія  України,    Математика                                              

забезпечувані:      Економіка   підприємства,       Менеджмент                         

Технічні засоби навчання:     конспект,  комп’ютер, проектор                           

Методичне забезпечення:                  таблиці,     навчальні  посібники                                      

Література:

Основна:

1 Економічна теорія: Політекономія: Підручник / За ред. В.Д. Базилевича. -  К.: Знання - Прес, 2007.

2  Мочерний    С.В.    Економічна    теорія:    Посібник.    -    К.: Видавничий центр "Академія", 2001.

Допоміжна:

1 Довгань Г.Д., Крупська Л.П., Тимченко І.Є., Чорна Т.І. Економіка. – Харків.: ТОВ Видавництво "Ранок", 2011.

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - відповіді на питання студентів.

 

2 Повідомлення теми заняття, мети, основних завдань, мотивації навчальної діяльності

 

2.1 Тема заняття: Вирішення проблеми безмежних потреб та обмежених економічних ресурсів

 

2.2 Мета заняття (з’ясувати зміст обмеженості виробничих ресурсів, що таке відтворені та невідтворні ресурси, обмеженість ресурсів та виробничих можливості, крива виробничих можливостей, формувати логічність і послідовність висловлювання своєї думки, виховувати економічне мислення та розвивати допитливість і самостійність)

 

2.3 Мотивація навчальної діяльності У розвитку будь-якого виробництва існують межі, спричинені тим, що суспільство володіє лише певним обсягом факторів виробництва, миттєве збільшення яких є недосяжною мрією. Через обмеженість суспільство завжди стоїть перед проблемою, як розподілити ресурси таким чином, щоб досягти найкращого результату, тобто як створити таку кількість споживчих благ, щоб мати змогу якнайкраще задовольнити потреби людей.

 

3 План семінарського заняття (питання до семінару)

 

4 Робота за планом (заслуховування повідомлень, рефератів, досліджень, вирішення проблемних питань)

 

5 Закріплення практичних навиків

 

6 Підсумки заняття.

 

7Домашнє завдання [1] с.152 – 186

 


 

Посмотрите также