ПЛАН ЗАНЯТТЯ Тема Рішення

  • docx
  • 10.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 000145.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ

Тема                                            Рішення                                                              

Мета заняття:

методична            оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів  на  основі  інноваційних  педагогічних  технологій 

дидактична   систематизація, закріплення і поглиблення знань на практиці;  формувати  розумові  вміння  самостійно  робити висновки з теми                                                                              

виховна                     виховувати культуру спілкування та розвиток студентів на занятті

Вид заняття: практичне

Тип заняття                       імітаційні    вправи                                                   

Методи та форми:                     частково-пошуковий;             індивідуальний

Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:         Історія,    Соціологія,   Математика,  Економічна теорія

забезпечувані:               економічні       дисципліни                                             

Технічні засоби навчання:              конспект,  комп’ютер                                  

Методичне забезпечення:             інструкції до виконання практичної роботи    

 

Література:

 

Основна:

1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент.  -  К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.

2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.

3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.

 

Допоміжна:

1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - перевірка виконання д/з черговими (консультантами).

 

2 Актуалізація опорних знань.

2.1 Проведення контролю з метою з’ясування готовності студентів до практичної роботи.

 

3  Тема заняття

    Мета заняття  (Обґрунтувати актуальність проблеми управління в умовах ринкових відносин, розкрити складність проблеми, вказати на її зв'язок із різноманітними соціальними і виробничими аспектами (на вибір групи), показати досвід вирішення аналогічних ситуацій в інших фірмах.)

 

    Мотивація  заняття (Зазвичай керівник фірми, зіткнувшись із проблемою, прагне негайно її вирішити. Однак відсутність досвіду та практики систематичного аналізу управлінських ситуацій призводить до того, що рішення приймається на основі зовнішніх, поверхневих, а іноді і не поверхневих відомостей та різноманітних статистичних даних. У такому випадку поза колом зору кадрового працівника залишаються:

-специфічні ознаки, за якими можуть бути виявлені джерела управлінської
ситуації;

-причинно-наслідкові зв'язки і характерні властивості ситуації.
Вирішення конкретної ситуації вимагає від студента вміння вийти за межі

вузьких інтересів, мобілізувати знання з різноманітних дисциплін, які вивчаються, застосувати свій практичний досвід).

 

4 Рекомендації щодо виконання роботи, інструктаж з техніки безпеки.

5 Видача завдань для виконання роботи.

6 Виконання завдань студентами.

7 Оформлення індивідуального звіту виконаної роботи, підготовка висновків.

8 Захист роботи.

9 Підсумки заняття.

10 Домашнє завдання.