ПЛАН ЗАНЯТТЯ
Тема Визначення стилю керівництва
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі інноваційних педагогічних технологій
дидактична систематизація, закріплення і поглиблення знань на практиці; формування уміння студентів учитися самостійно, опанування методами, засобами і прийомами самонавчання
виховна формування таких якостей особистості, як відповідність, організованість, дисциплінованість, обов'язок, честь, гідність, порядність, скромність, правдивість
Вид заняття: практична робота
Тип заняття: дослідницький
Методи та форми: активного навчання, частково-пошуковий
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія, Філософія, Математика, Економічна теорія
забезпечувані: економічні дисципліни
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: інструкції до виконання практичної роботи
Література:
Основна:
1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент. - К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.
2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.
3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.
Допоміжна:
1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.
ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ
1 Організаційна частина
- відмітка в журналі відсутніх;
- перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;
- перевірка виконання д/з черговими (консультантами).
2 Актуалізація опорних знань.
2.1 Проведення контролю з метою з’ясування готовності студентів до практичної роботи.
3 Тема заняття.
Мета заняття (за результатами відповідей на запропоновані твердження необхідно визначити власну схильність до певного стилю керівництва).
Мотивація заняття (протягом усієї історії розвитку суспільства мають місце суперечки навколо визначення суті і природи керівництва. При цьому слід враховувати обставину, що більшість людей підсвідомо переконані – керувати вони вміють якнайкраще (навіть не володіючи теоретичними знаннями чи практичним досвідом)на відміну від будь-якої іншої галузі чи виду діяльності).
4 Рекомендації щодо виконання роботи, інструктаж з техніки безпеки.
5 Видача завдань для виконання роботи.
6 Виконання завдань студентами.
7 Оформлення індивідуального звіту виконаної роботи, підготовка висновків.
8 Захист роботи.
9 Підсумки заняття.
10 Домашнє завдання.
ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 27
Тема Визначення типу темпераменту
Мета заняття:
методична оволодіння системою знань і вмінь, розумових здібностей студентів на основі інноваційних педагогічних технологій
дидактична систематизація, закріплення і поглиблення знань на практиці; формування уміння студентів учитися самостійно, опанування методами, засобами і прийомами самонавчання
виховна формування таких якостей особистості, як відповідність, організованість, дисциплінованість, обов'язок, честь, гідність, порядність, скромність, правдивість
Вид заняття: практична робота
Тип заняття: дослідницький
Методи та форми: індивідуальний, частково-пошуковий
Міждисциплінарні зв’язки:
забезпечуючи: Історія, Філософія, Математика, Економічна теорія
забезпечувані: економічні дисципліни
Технічні засоби навчання: конспект, комп’ютер
Методичне забезпечення: інструкції до виконання практичної роботи
Література:
Основна:
1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент. - К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.
2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.
3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.
Допоміжна:
1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.