ПЛАН ЗАНЯТТЯ Тема Визначення типу темпераменту

  • docx
  • 10.10.2021
Публикация на сайте для учителей

Публикация педагогических разработок

Бесплатное участие. Свидетельство автора сразу.
Мгновенные 10 документов в портфолио.

Иконка файла материала 000152.docx

ПЛАН ЗАНЯТТЯ  

Тема                     Визначення    типу   темпераменту                                                       

Мета заняття:

методична    оволодіння  системою  знань  і  вмінь,   розумових   здібностей студентів   на   основі інноваційних  педагогічних  технологій 

дидактична  систематизація, закріплення і поглиблення знань на практиці; формування уміння студентів учитися самостійно, опанування методами, засобами і прийомами самонавчання                     

виховна               формування  таких якостей особистості, як відповідність, організованість, дисциплінованість, обов'язок, честь, гідність, порядність, скромність, правдивість                                             

Вид заняття: практична робота

Тип заняття:                             дослідницький                                                            

Методи та форми:         індивідуальний,   частково-пошуковий                         

Міждисциплінарні зв’язки:

забезпечуючи:         Історія,   Філософія,   Математика, Економічна теорія

забезпечувані:                         економічні    дисципліни                                      

Технічні засоби навчання:              конспект,  комп’ютер                                  

Методичне забезпечення:             інструкції до виконання практичної роботи    

 

Література:

 

Основна:

1 Гірняк О.М., Лазановський П.П. Менеджмент.  -  К.: Знання, «ЦУЛ», 2004.

2 Соболь С.М., Багацький В.М. Менеджмент: Навч.посібник. - К.: КНЕУ, 2005.

3 Михайлова С.І. Менеджмент. Навч.посібник. - К.: ЦУЛ, 2012.

 

Допоміжна:

1 Хміль Ф.І. Менеджмент: Підручник. – Київ, 2003.

 

 

ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ

 

1 Організаційна частина

     - відмітка в журналі відсутніх;

     - перевірка готовності до заняття студентів, аудиторії, обладнання;

     - перевірка виконання д/з черговими (консультантами).

 

2 Актуалізація опорних знань.

2.1 Проведення контролю з метою з’ясування готовності студентів до практичної роботи.

 

3  Тема заняття.

    Мета заняття (вивчення індивідуально-психологічних характеристик (темпераменту) особливості, діагностування властивостей темпераменту).

 

    Мотивація  заняття (на практиці ефективність управлінської діяльності залежить, з одного боку, від досвіду і якості менеджера, а з другого – від його здібностей. Відомий психолог С.Л.Рубінштейн стверджував, що в процесі реалізації якихось здібностей набувають знання, уміння та навички. Отже, розвинені здібності є обов’язковою рисою сучасного менеджера).

 

4 Рекомендації щодо виконання роботи, інструктаж з техніки безпеки.

5 Видача завдань для виконання роботи.

6 Виконання завдань студентами.

7 Оформлення індивідуального звіту виконаної роботи, підготовка висновків.

8 Захист роботи.

9 Підсумки заняття.

10 Домашнє завдання.