Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығын және формулаларын есептер шығаруда қолдана білу
Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар:
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын біледі
Оқушылардың басым бөлігі:
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын және формулаларын біледі
Кейбір оқушылар:
Формулаларды қолдана отырып есептер шығарады
Тілдік мақсат Тілдік мақсаттарды, лексика мен тіркес мысалдарын қоса анықтаңыз
Пәнге тән лексика мен терминология: Потенциал, заряд, электрсыйымдылық
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Талкылауга арналган тармактар :
Бағалау критерийлері Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын және формулаларын біледі
Құндылықтар-ды дарыту Индустрияландыру инновацияларға негізделген экономикалық өсу
Пәнаралық байланыстар Математика,химия
АКТ қолдану дағдылары Оқулық,есептер жинағы,ноутбук
Бастапқы білім §8.10 Электрсыйымдылықктп
Электрсыйымдылық.docx
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Күні: 7.02.18ж. 8.02.18
Сынып: 10 «В» 10 «Б,В»
Сабақ тақырыбы:
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу
мақсаттары (оқу
бағдарламасына
сілтеме)
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар:
Мектеп: 25 Г. Титов ЖОМ
Мұғалімнің атыжөні:С.Кумекова
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Электрсыйымдылық
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығын және формулаларын есептер
шығаруда қолдана білу
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын біледі
Оқушылардың басым бөлігі:
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын және
формулаларын біледі
Кейбір оқушылар:
Формулаларды қолдана отырып есептер шығарады
Тілдік мақсаттарды, лексика мен тіркес мысалдарын қоса
анықтаңыз
Пәнге тән лексика мен терминология: Потенциал, заряд,
электрсыйымдылық
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Талкылауга
арналган тармактар :
Электр өрісінің потенциалын, зарядын, электрсыйымдылығының физикалық мағынасын және
формулаларын біледі
Индустрияландыру инновацияларға негізделген экономикалық өсу
Математика,химия
Оқулық,есептер жинағы,ноутбук
§8.10 Электрсыйымдылық
Тілдік мақсат
Бағалау
критерийлері
Құндылықтарды
дарыту
Пәнаралық
байланыстар
АКТ қолдану
дағдылары
Бастапқы білім
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері
Сабақ барысы
Сабақтағы жоспарланған ісәрекет
Ресурстар 1)10сынып
оқулығы
2) Рымкевич
есептер жинағы
Сабақтың басы
І.Ұйымдастыру
Сабақтың ортасы/
сабақтың негізгі бөлімі
Сабақтың соңы
1.
2.
3.
1.
2.
1.
2.
Сәлемдесу
Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу
Түгелдеу
1.2. Топқа бөлу (1,2,3 сандары арқылы 3 топқа бөлінеді)
6 мин(3+3)
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау (видео)
Электр тогын өткізбейтін заттар жайында не білеміз?
Диполь жайында не білеміз?
1)10сынып оқулығы
2) интернет желісі
5 мин
ІІІ. Талқылау үшін сұрақтар беріледі (видео)
Электрсыйымдылық дегеніміз не?
Өткізгіштің электрсыйымдылығы дегеніміз не?
12м (3+6 (2+2+2)+2)
І .Топтық жұмыс
Берілген мәтінді топпен бірлесе отырып оқып,басқа топ
мүшелерімен бірге талқылайды.(әр топтың мүшелері жасаған
жұмыстарға сәйкес бірбірін бағалайды)
1)10сынып оқулығы
2) интернет желісі
20 минутІІ. жеке жұмыс (есептер шығару) Мұнда оқушылар әр
А,В,С деңгейдегі есептерді шығарады.(әр шығарған есептері
бойынша балдық жүйеде бағаланады.)
1)10сынып оқулығы
Дескриптор
Берілгенін дұрыс жазады
Формуласын дұрыс қолданады
Нәтижесін шығарады
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау
көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап
Бағалау – оқушылардың материалды
меңгеру деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
отырсыз?
Неге потенциал деп атаған? Неліктен
потенциал айырымы деген?
Сіз неліктен кернеу мен кернеулік арасында
Топтық жұмыс критерий
арқылы бағаланады.
Денсаулық және
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
Информатика, жаңа
тақырыпты ашу үшін видео
Сұрақтың маңыздылығы
Нақты физикалық
1.
2.
терминдердің болуы
3.
бірліктердің берілуі
Формула және өлшем
Есепті бағалау өлшемдері:
Берілгенін жазу1 балл
1.
2.
Берілгенін және шығару
формуласын жазу2 балл
3.
Есепті толық шығару3 балл
байланыс бар екенін айта аласыз ба
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс
қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол
жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,
неліктен?
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі
сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
Тексерілді: ДОЖЖО
Презентация по физике на тему:Электрсыйымдылық
Презентация по физике на тему:Электрсыйымдылық
Презентация по физике на тему:Электрсыйымдылық
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.