Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ тақырыбы |
Сұхбаттасу мәдениеті |
||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.Т/А5. Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіру. |
||
5. О1. Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсіну, анықтау. |
|||
5. Ж1. Берілген мәтінге сәйкес кіріспе, негізгі және қорытынды бөлімдерді қамтитын қарапайым жоспар құру. |
|||
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты түсінеді, анықтайды |
||
Көбісі: берілген мәтінге сәйкес кіріспе, негізгі және қорытынды бөлімдерді қамтитын қарапайым жоспар құрады. |
|||
Кейбірі: тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап береді, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіреді. |
|||
Күтілетін нәтижелер |
Сұхбаттасу мәдениеті жайлы ақпарат алады, сәлемдесудің түрлерін сипаттайды |
||
Сабақтың түрі |
Аралас сабақ |
||
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет |
||
Қажетті құрал-жабдықтар |
Жүрек тәрізді үлестірмелі қағаздар. Сұхбаттасу барысындағы суреттер. «Алақан» кері байланыс суреті |
||
Оқыту әдістері |
Түсіндіру, сұрақ-жауап,талдау, «Жүректен-жүрекке»тренингі, диалог, рөлдік ойын, пікірталас, |
||
Дереккөздері |
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар |
||
Сабақ барысындағы мұғалім мен оқушы іс-әрекеті: |
|||
Тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу |
Ұйымдастыру кезеңінде «Жүректен-жүрекке» тренингін өткізеді. Оқушыларға жүрек пішіндегі қағаздарды үлестіріп береді |
Жақсы сөз-жанды жадыратар. Мұғаліммен бірге жүрекшеге жақсы сөздер жазып, қасындағы достарына береді |
|
Өткен сабақты тексеру |
9(2)-тапсырма, 11-тапсырма |
Тапсырманы орындайды, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді |
|
І.Қызығушылықты ояту |
Қима қағаздарға бірнеше сөздер жазылып таратылады, оқушылар ретімен орналастырып тақырыпты тауып алады |
Берілген сөздерді ретімен орналастыру арқылы тақырыпты табады |
|
ІІ.Мағынаны тану |
1.Білу. Түсіну. Мәтінмен жұмыс. Мұғалім оқулықтағы 1-тапсырманы мәнерлеп оқиды |
Тыңдалым. Мұғалімді мұқият тыңдайды, сұрақтарға жауап береді |
|
Айтылым. 2,3-тапсырманы орындайды |
Айтылым. Амандасудың түрлерін қандай жағдайда қолдануға болатындығын рөлге кіріп көрсетеді, диалог құрады. |
||
2.Талдау және қолдану. Жазылым. 4,8-тапсырманы орындайды |
Жазылым. Берілген тапсырманы діптерге орындайды |
||
Оқылым. 5-тапсырманы орындату |
Оқылым. Мәтінді оқиды, ақпартаттың тақырыпқа қатыстылығын анықтайды. |
||
ІІІ.Бағалау |
Қалыптастырушы бағалау. Оқушылардың сабаққа қатысуын мадақтау арқылы бағалау |
|
|
ІҮ.Үйге тапсырма |
9-тапсырма |
Жазылым. Берілген тапсырманы дәптерге орындайды. |
|
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.