1 - сыныпқа арналған қысқа мерзімді жоспар. Сауат ашу пәні бойынша , жаңартылған білім мазмұны негізінде жазылған сабақ . Тақырыбы " Ө " дыбысы мен әрпі . Ортақ тақырып " Табиғатқа саяхат " . 3 - тоқсанға арналған сабақ жоспары .
диплом.docx
Қатысқандар саны: 24
Қатыспағандар саны: 0
Мұғалімнің атыжөні: Маингенова І.
Табиғатқа саяхат. Ө дыбысы мен әрпі.
1.1.4.1.Мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның
иллюстрациясы бойынша болжау.
1.2.6.1.Мұғалімнің көмегімен ерекшелігне қарай мәтін жанрын
(өлең, әңгіме, ертегі ) ажырату.
1.2.5.1.Мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу немесе
қойылғансұраққа жауап беру (мұғалімнің көмегімен).
1.2.4.1.Мұғалімнің көмегімен қарамақарсы мағыналы, мәндес,
көп мағыналы сөздердің мағыналарын ажырату.
1.3.8.1. Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы
және төмеңгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық
талаптарға сай жазу.
Барлығы:Жаңа білімді меңгереді.
Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар
арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Оқушыларды бірбіріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Өнер, ана тілі сабағы
Аудиожазба , таныстырылым.
Табиғатқа саяхат. Ө дыбысы мен әрпі.
Күні:
Пәні: Сауат ашу
Сынып: 1В
Сабақтың тақырыбы
Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме)
Сабақтың мақсаттары
Жетістік критерийлері
Құндылықтарды дарыту
Пәнаралық байланыс
АКТ қолдану дағдылары
Тілдік құзыреттілік
Сабақ барысы
Сабақтың
жоспарланған
кезеңдері
Сабақтың басы
Ынтымақтастық
атмосферасын
қалыптастыру
5 минут
Ресурстар
Шаттық
шебері
Сабақтағы жоспарланған ісәрекет
Бала, бала, балапан
Қане, қайсы, алақан.
Саусақтарың әйбат,
Былайбылай ойнат.
Бала, бала, балапан
Қане, қайсы, алақан.
Саусақтарың әйбат,
Былайбылай ойнат.
– Балалар, бірбіріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы
жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай
қуаныш!
Сабақтың ортасы
8 минут
№1 Мәтінді оқы.
Көңілді керуен.
Оқыған мәтін өлең бе? Әлде әңгіме ме? Дәлелде.
Сұрақтарға жауап беріңдер.
Көркем мен Серік қайда шықты?
Олар не істеді?
Таныстырыл
ым,
оқулықпен
жұмыс Сергіту сәті
1 минут
Қызықты
тапсырма
8 минут
Аяқталуы
16 минут
Серуен қалай өтті?
Тарсылдатпай едендi
Орнымыздан тұрып ап
Жүгiрейiк бiр уақ.
Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.
Аяқты алға созайық
Тiк көтерiп, қозғайық.
Тым сылбыр да болмайық
Алға қарай озбайық.
Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш.
№2 Жаңылтпашты оқы және жаңылмай жатқа айтып көр.
Үйіне көрші,
Келі ме екен, көрші.
Қарамен берілген сөздер қандай сөздер? Оларды екі түрлі
мағынаны білдіретіндігін дәлелдеп көріңдер.
№3 Ойлан тап.
Суретпен жұмыс
Сергіту сәтіне
арналған жинақ
Оқулық,
дәптерлер.
Сабақтың соңы
2 минут
Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған
суреттер арқылы бағалау.
Бас
бармақтар
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру
деңгейін тексеру жоспарыңыз?
Дифференциация
– оқушыларға
көбірек қолдау
көрсетуді қалай
жоспарлайсыз?
Қабілеті жоғары
оқушыларға
қандай
тапсырмалар
қоюды жоспарлап
отырсыз?
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар
айтылған сөздер
мен сөйлемдердің
көпшілігін дұрыс
қайталай алады.
Қорытынды бағамдау
Қандай екі н рсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі н рсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне
қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады.
(қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
ə
ə
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
АКТ
Құндылықтарме
н байланыс
(тәрбие)
Өнер, ана тілі
сабағы
Оқушыларды
бірбіріне деген
құрмет
көрсетуіне
тәрбиелеу. 1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім
Табиғатқа саяхат. "Ө" дыбысы мен әрпі.
Табиғатқа саяхат. "Ө" дыбысы мен әрпі.
Табиғатқа саяхат. "Ө" дыбысы мен әрпі.
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.