Сабақтың тақырыбы: Қайталау. +4.
Сабақтың мақсаты: 1.Санды 4-ке қосу, азайтуды, ондықтан аттап қосу , азайтуды, екі амалмен шығарылатын есептерді шығаруға үйрету. Өз бетінше есеп- мысалдар шығаруға дағдыландыру.
2. Логикалық ойлау, есте сақтау, шығармашылық- танымдық қабілеттерін дамыту.
3. Адамгершілікке, еңбексүйгіштікке, табиғатты қорғауға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ.
Сабақтың көрнекілігі: Семантикалық карта, ішіне-сыртына стратегиясы, суреттер.
Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру: Оқушылардың зейінін сабаққа аудару, тыныш отыруын қадағалау.
ІІ. Өткенге шолу.- Балалар өткен сабақта үйге не берілген еді? Үйге 6-мысал. Мысалды оқушыларға оқытып, мәнін тақтадағы шығарылған жасырын мәнді суретті алып тастай отырып тексеремін.
96бет матем.ppt
Өткен тақырыптарды
қайталай отырып,
білімдерін тиянақтау,
бекіту, бағалау.
Тапқырлыққа,
шапшаңдыққа, өз
бетінше,топпен жұмыс
жасай білуге тәрбиелеу.
Логикалық ойын,
сана –сезімі мен тілін
дамыту.
Еске сақтау қабілеттерін дамыту
Математика қызық пән,
Бәріміз оны білеміз.
Қызықты есеп шығарып,
Тез жауабын береміз.
1. Өрнектің мәнін тап 20+40
а) 24 ә)60 б)40
2. 6+4 = ?
а) 10 ә)6 б)16
3. Теңдеудің мәнін тап: х + 4= 10
а) х = 5 ә)х =6 б) х= 14
4. Алмастың 6 қызыл және 3 көк шары бар. Алмаста
барлығы қанша шар бар?
а) 12 ә)6 б) 9
5. 3 онд. 5 бірл. = ? бірл.
а) 15 бірл. ә)35 бірл. б) 53бірл.
1 ә
2 а
3 б
4 – б
5 ә
5 – “5”
4 “4”
3 – “3”
2 “2”
Рефлексия
өте қатты ұнады.
ұнамады, менің ұсыныстарым.
өзіме қойған баға.
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с
договором-офертой сайта. Вы можете
сообщить о нарушении.