Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||
Пәні: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||
Бөлім: |
Үшбұрыш. Симметрия |
||||||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 ватсапқа жазыңыз |
||||||||||||||||||||||||
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||
Сынып: 4-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
№161 сабақ. Геометриялық фигуралардың жазбасы |
||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.2.3 - кеңістіктік геометриялық фигуралардың (пирамида, цилиндр, конус) жазбасын ажырату, фигураларды олардың жазбасымен сәйкестендіру және олардың моделін құрастыру |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
Кеңістік геометриялық фигуралардың (пирамида,цилиндр,конус) жазбасын таниды, жазба үлгісін құрастырады |
||||||||||||||||||||||||
Құндылықтар: Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі:«Бірлік жоқ болса ұйым жоқ,ұйым жоқ болса күнің жоқ» |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы 9-тапсырма
Жаңа тақырып ФС-тапсырма 1-тапсырма 1) Параллелелипед 2) Пирамида 3) Шар 4) Цилиндр 2-тапсырма Текше, конус, пирамида, параллелелипед, цилиндр.
ЕБҚ-тапсырма 3-тапсырма Табаны шаршы болатын пирамиданың жазбасын әзірлеу 4-тапсырма
у=
у=
х=
х=
5-тапсырма
Жексенбі-? к Қалды-?к Ш: 120*2=240к (сәрсенбі) 530-100=430 (бейсенбі) 530+120+240+430=1320к (жұмада) 530+120+240+430+1320+100=2740к (бір аптада) 3000-2740=260к (қалғаны) Ж: 260 кітап қалды. 6-тапсырма (4200+2800)/7=600+400 (20 000+12 000)/4=2000*4 ЕҚБ-тапсырма 7-тапсырма
Арман-жаттықтырушы Болат-құрылысшы Санжар-журналист Айбатыр-дәрігер 8-тапсырма Цилиндр пішінді қалпақ жасау Тиісті өлшемдерді пайдаланады
Үй тапсырмасы 9-тапсырма Ә,г,д – пирамида жазбалары Қалғаны дұрыс емес жазбалар
|
Сабаққа дайындық жасайды
Үй тапсырмасын көрсетеді
Геометриялық фигураларды атайды
Жазбаларды ажыратады
Жазба әзірлейді
Теңдеулер шешеді
Есепті шығарады
Өмірмен байланыстырады
Тура теңдік жасайды
Кесте жасап, жауабын табады
Жауабын жазады
Цилиндр пішінін жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Симметрия сөзінің мағынасын ұғады-1Б Симметриялы фигуралар сызады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Ғимараттарға қарап геометриялық фигуралады атайды-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Суреттегі фигуралардың жазбасын ажыратады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Табаны шаршы болатын пирамиданың жазбасын әзірлейді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есеп мазмұнын өмірмен байланыстырады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Тура теңдік шығатындай сандарды қояды-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Зерттеушілік жұмыс жасап,жауабын жазады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Қағаздан цилиндр пішінді қалпақ жасап,тиісті өлшемдерді қолданады-1Б
Жарайсыңдар
«Табиғат» әдісі |
Фигуралар
Суреттер
Оқулық
Оқулық
Кесте
Кері байланыс суреті
|
|||||||||||||||||||||
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
Пәні: |
Математика |
|||||
Бөлім: |
Үшбұрыш. Симметрия |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 ватсапқа жазыңыз |
|||||
Күні: |
|
|||||
Сынып:4-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
№ 162 сабақ.Жазба |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.2.3 - кеңістіктік геометриялық фигуралардың (пирамида, цилиндр, конус) жазбасын ажырату, фигураларды олардың жазбасымен сәйкестендіру және олардың моделін құрастыру |
|||||
Сабақтың мақсаты |
Кеңістік геометриялық фигуралардың жазбасын таниды, фигураларды олардың жазбасымен сәйкестендіреді,үлгісін құрастырады |
|||||
Құндылықтар: Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі:«Бірлік жоқ болса ұйым жоқ,ұйым жоқ болса күнің жоқ» |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы 9-тапсырма Ә,г,д – пирамида жазбалары Қалғаны дұрыс емес жазбалар
Жаңа тақырып ФС-тапсырма 1-тапсырма Көліктердің үлгісін дайындау үшін конустың, цилиндрдың және пирамиданың жазбалары қажет болды. 2-тапсырма Суреттегі жазбаларды қағаздан қиып, желімдеп біріктіру. 3-тапсырма А)а1=10см в1= 4см а2=2см в2=2см S=? См2 S1= а1*в1=10*4=40см2 S2=а2*в2=2*2=4см2 S=40-4=36см2 Ж: S=36см2
Ә)а1=6см в1=6см а2=12-6=6см в2=6-4=2см а3=2см в3=6+2=8см S=?см2 S1= а1*в1=6*6=36см2 S2=а2*в2=6*2=12см2 S3=а3*в3=2*8=16см2 S=36+12+16=64см2 Ж: S=36см2 4-тапсырма Vжақ = S : t = 10.000 : 4 = 2.500 км\сағ ( жақындау жылдамдығы )
Ж: Екінші «әуетрамвайының жылдамдығы» 1.200 км\сағ ЕБҚ-тапсырма 5-тапсырма 300202-168017/37*27=195759 8412*18/(186002-185948)=2804 1509*49+16095/15=75014 143115/47*(60012-59953)=179655 6-тапсырма V=a3=5*5*5=125см3 (1 текшенің көлемі) V=21*125=2625см3 (барлық текшенің көлемі) Ж: Фигураның көлемі-2625см3 ЕҚБ-тапсырма 7-тапсырма А) 17214-х=360*21 17214-х=7560 Х=17214-7560 Х=9654
7560=7560
х/40=541*24 х/40=12984 х=12984/40 х=519360
12984=12984 Б)524+х=174087/87 524+х=2001 Х=2001-524 Х=1477
2001=2001
8-тапсырма S= 5мм*5мм=25мм2 S=25*4*2+25*8*2+25*5*2= 25*8+25*16+25*12= 25*(8+16+12)=25*36=900мм2=9см2 3см
3см
Үй тапсырмасы 9-тапсырма Конус тәрізді баскиім әзірле |
Шаттық шеңберін жасайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Фигураның жазбасын ажыратады
Фигуралар дың ауданын табады
Сызбасын сызып, есепті шығарады
Есептеу жүргізеді
Тапсырманы орындайды
Теңдеуді шешеді
Теңдеуді шешеді
Фигураның ауданын табады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтау,мадақтау
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Пирамиданың жазбасын таниды,табады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Көліктердің үлгісін дайындау үшін жазбаны таңдайды-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Геометриялық фигураларды ажырата алады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Фигуралардың ауданын есептейді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есептің сызбасын сызып,есепті формуламен шығарады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есептеу жүргізіп,амалдардың орындалу ретін біледі-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Әр текшені бөлек есептеп, ауданын табады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Жазылған теңдеулерді шешеді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Фигураның ауданын табады-1Б Дәл осындай шаршы сызады-1Б
Жарайсыңдар
«Табиғат» әдісі |
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
||
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
Пәні: |
Математика |
|||||
Бөлім: |
Үшбұрыш. Симметрия |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 ватсапқа жазыңыз |
|||||
Күні: |
|
|||||
Сынып:4-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
№ 163 сабақ. Тізбектер |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.4.3.2 заңдылықты немесе ережені өзі таңдап, сандар, сандар тобы тізбектерін құру 4.3.2.3 - кеңістіктік геометриялық фигуралардың (пирамида, цилиндр, конус) жазбасын ажырату, фигураларды олардың жазбасымен сәйкестендіру және олардың моделін құрастыру |
|||||
Сабақтың мақсаты |
Заңдылықты немесе ережені өзі таңдап, сандар тобы тізбектерін құрады. Сандар тізбегін құруды үйренеді |
|||||
Құндылықтар: Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі:«Бірлік жоқ болса ұйым жоқ,ұйым жоқ болса күнің жоқ» |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы 9-тапсырма Конус тәрізді баскиім әзірле Үлгі: Жаңа тақырып ФС-тапсырма 1-тапсырма 29,28,26,23,19,14,8,1. 29-1=28 28-2=26 26-3=23 23-4=19 19-5=14 14-6=8 8-7=1 2-тапсырма Сандар тізбегін құру алгоритмін үйренеді Мысалы: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19.... Бұл тақ сандар. 1,5,9,12,16,20.......\Бұл жерде төрт саннан кейінгі сан жазылған.
3-тапсырма 23,23,21,25,19,27,17,29,15,31 23-2=21 23+2=25 21-2=19 25+2=27 19-2=17 27+2=29 17-2=15 29+2=31 4-тапсырма Ә) 24,22,20,18,16,14. Б) 18,16,14,12,10,8.
5-тапсырма А)t1=4сағ S1=240км t2=7сағ S2=?км V1=V2-? км\сағ 1) V1=S1/t1=240/4=60км\сағ 2) S2=V2*t2=60*7=420км 3) Өрнек: (240/4)*7=420км 4) Ж: Автокөлік 7 сағат ішінде 420 км жол жүреді. Ә)V1=5км\сағ V2=4 км\сағ t=5сағ S=?км V=V1+V2=5+4=9км\сағ S=V*t=9*5=45км Өрнек: (5+4)*5=45км Ж: 5сағаттан кейін бір-бірінен 45 км қашықтықта болады. 6-тапсырма Берілгені қате.Сондықтан есеп шықпайды. ЕҚБ-тапсырма 7-тапсырма a1=2см b1=2см a2=2см b2=1см S=?см2 S1=a1*b1=2*2=4см2 S2=a2*b2=2*1=2см2 S=S1+S2=4+2=6см2 Ж: Көпбұрыштың ауданы -6см2 ЕБҚ-тапсырма 8-тапсырма 13,19,14,18,15,17. 9-тапсырма 5+2=7 2кг100г=2100г Алма: 6*300=1800г=1кг800г Алмұрт: 5*300=1500г=1кг 500г Қараөрік: 2*300=600г Барлығы: 1800г+1500г+600г=3900г=3кг900г Жауабы: Барлығы 3кг 900г жеміс алынған Үй тапсырмасы 10-тапсырма |
Шаттық шеңберін жасайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Бас киім жасап келеді
Сандар тізбегін жалғастырады
Сандар тізбегін жасап үйренеді
Сандар тізбегін жалғастырады
Заңдылық бойынша сандар тізбегін таңдайды
Есептер бойынша өрнектер құрады
Есептерді шығарады
Жауабын айтады
Тапсырманы орындайды
Тізбек құрады
Есепті шығарады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды
|
Мадақтап отыру
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Конус тәрізді бас киімдерді қағаздан жасап келеді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Сандар тізбегін жалғастырады-1Б Берілген тапсырманың заңдылығын түсінеді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Сандар тізбегінің заңдылыққа бағынатынын біледі-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Сандар тізбегін жалғастырады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Мәтіндегі заңдылықты табады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есептер бойынша өрнектер құрастырады-1Б
Қозғалыс есебін формуланы қолданып шығарады-1Б
Жарайсың
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Көпбұрышты бөліктерге бөліп,оның ауданын табады-1Б
Тамаша
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есепті шығарып, зерттеушілік жұмыс жасайды-1Б
Жарайсыңдар
«Табиғат» әдісі
|
Оқулық
Суреттер
Сандар тізбегі жазылған парақтар
Оқулық
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парағы |
||
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
Пәні: |
Математика |
|||||
Бөлім: |
Үшбұрыш. Симметрия |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 ватсапқа жазыңыз |
|||||
Күні: |
|
|||||
Сынып: 4-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
№ 164 сабақ. Тізбектер |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.4.3.2 - заңдылықты немесе ережені өзі таңдап, сандар/ сандар тобы тізбектерін құру |
|||||
Сабақтың мақсаты |
Сандар тізбегін құруды үйренеді |
|||||
Құндылықтар: Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі:«Бірлік жоқ болса ұйым жоқ,ұйым жоқ болса күнің жоқ» |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы 10-тапсырма Жаңа тақырып ФС-тапсырма 1-тапсырма +1 +2 +3 +4 А) 2, 3, 5, 7, 8, 12. (7 артық)
Ә)360, 340, 300, 240, 180, 160, 60. (180 а)
(254 емес 240 кітапта қате) *2 *3 *4 *5 *6 Б) 10, 20, 60, 240, 1200, 7200,( 43200 артық) 2-тапсырма А) 1,10, 3, 9, 5, 8, 7, 7, 9, 6, 11,5, 13, 4. 10-1=9 9-1=8 8-1=7 7-1=6 6-1=5 5-1=4 1+2=3 3+2=5 5+2=7 7+2=9 9+2=11 11+2=13 Ә) 16,12,15,11,14,10,13,9,12,8 12-1=11 11-1=10 10-1=9 9-1=8 16-1=15 15-1=14 14-1=13 13-1=12 3-тапсырма А) 20 жұп аяқ киімге-72дм2 1000 жұп аяқ киімге-?м2 Ш: 1000/20=50 50*72=3600дм2=36м2 Ж: 36 м2 былғары қажет Ә)t1=8сағ t2=6сағ A1=4000к A2=2700к A=7600к V=?к\сағ t=?сағ 4000/8=500к\сағ 2700/6=450к\сағ V=V1+V2=500+450=950к\сағ t=A/V=7600/950=8сағ Ж: Екеуі бірігіп жұмыс істесе, 7600 кірпішті 8 сағатта қалайды ЕБҚ-тапсырма 4-тапсырма 10582/26=407 11359/37=307 7574*462=3499188 3225*253=815925 4260*241=1026660 28304/2=14152 214082/526=407 409236/804=509 322920/46=7020 5-тапсырма Фигураның жазбасы-№1 жазба №2 жазба- пирамида (төртбұрышты) №3 жазба-призма
6-тапсырма 1 2 3 4 5 6 7 8 9 72,80,88,96,104,112,120,128,136,144. +8 +8 +8 +8 +8 +8 +8 +8 +8 Ж: 9 жылдан кейін ағаштың биіктігі 144см болады
ЕҚБ-тапсырма 7-тапсырма
V1=V2 S1=700 км S2=?км t2=10+3=13сағ V=S1/t1=700/10=70км\сағ S2= V*t2=70*13=910км Ж: 2мәшине 910 км жүреді 8-тапсырма 247*68/(382-363)+113*9*20=21224 326*452/(8006-7998)+180*45=26519 (953+627)*12+22040-250*36*4=5000 1734/17*(819+401)/12+250*41*40=420370
9-тапсырма
10-тапсырма 27,18,24,20,21,22..... 18+2=20 20+2=22….. 27-3=24 24-3=21…… Үй тапсырмасы 11-тапсырма 384*736/(2754-2721)-(5560-1060)/2=9526 (1125+875)*18+4328+(976543-123459)*1=893412 2025/15*(524+195)/9+(308308-207207)*2=212987
|
Шаттық шеңберін жасайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Артық санды табады
Заңдылықты анықтап, тізбекті жалғастырады
Есепті шығарады
Кірпішті қанша сағатта қалайтынын табады
Есептейді және тексереді
Фигураның жазбасын табады
Есепті шығарады
Есепті шығарады
Амалдарды орындайды
Тапсырманы орындайды
Қосарланған тізбек құрады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Анықталған заңдылық негізінде тізбекке жетпей тұрған сандарды жазады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Тізбектегі артық санды табады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Тізбекті жалғастырып, төрт элемент жазады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есептерді шығарып,жұмыс өнімділігін табуды біледі-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есептеу жүргізеді және оны тексереді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Фигуралардың жазбасын таниды-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есепті өмірмен байланыстырады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Есеп құрастырады, оны шығарады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін біледі-1Б
Тамаша
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Қосарланған тізбек құрайды-1Б
Жарайсыңдар
«Табиғат» әдісі |
Суреттер
Оқулық
Тізбектер жазылған парақша
Оқулық
Кірпіштер суреті
Оқулық
Суреттер
Жұмыс дәптері
Оқулық
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Оқулық
Кері байланыс парақшалары
|
||
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||
Бөлім: |
Үшбұрыш.Симметрия |
|||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: |
ҚМЖ алу үшін 87476135488 ватсапқа жазыңыз |
|||||||||||||||||
Күні: |
|
|||||||||||||||||
Сынып: 4-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
№165 сабақ. Қорытындылау |
|||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.2.3 - кеңістіктік геометриялық фигуралардың (пирамида, цилиндр, конус) жазбасын ажырату, фигураларды олардың жазбасымен сәйкестендіру және олардың моделін құрастыру 4.3.1.5 жазық фигураларды осіне қатысты симметриялы болатын фигуралармен нүктелі қағазда толықтыру, бұрыштың шамасын табу; |
|||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
Алған білімдерін қорытындылайды |
|||||||||||||||||
Құндылықтар: Мамыр айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ПЕН ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі:«Бірлік жоқ болса ұйым жоқ,ұйым жоқ болса күнің жоқ» |
|||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы 11-тапсырма 384*736/(2754-2721)-(5560-1060)/2=9526 (1125+875)*18+4328+(976543-123459)*1=893412 2025/15*(524+195)/9+(308308-207207)*2=212987 Жаңа тақырып ФС-тапсырма 1-тапсырма 1)S=a*b (бағдарламашы-программист) 2) V=a*b*c (дәрігер-врач) 3)P=4a (сәулетші-архитектор) 4) S=V*t ( ғарышкер-космонавт)
2-тапсырма Фигураның жазбасы-№2 сурет №1 сурет-алтыбұрышты призма №2 сурет- пирамида
3-тапсырма
650<C=250 3см
900250
Д
Е 999
Тік бұрыш: <A.<E Сүйір бұрыш: <C Доғал бұрыш: <B.<Д
5-тапсырма 3 4 1 2 А) 8487/23+(45002*21-6895)=938516 1 2 3 4 (29584/8*4+879)-2400=13271 1 2 4 3 (90000-5010)*5-0*45879=424950 ЕБҚ-тапсырма 6-тапсырма 7-тапсырма №87 ОРЫН. (Сандар теріс берілген)
8-тапсырма
![]() ![]()
ЕҚБ-тапсырма 9-тапсырма 1. Таразының 2 жағын теңестіреміз, яғни әр жағында 12 кг-нан болады (12=12) 2. 12 кг қараөрікті таразыны теңестіріп орналастырамыз (6=6)7 Бір жағынан 6кг қараөрікті жеке алып қаламыз. 3. Қалған 6 кг қараөрікті таразыны теңестіріп орналастырамыз (3=3) 4. Бір жағынан 3 кг-ды алып, жеке алып қалған 6 кг-ға қосамыз 5. Сонда 9 кг болады
Үй тапсырмасы 10-тапсырма S=480 км V1=60км\сағ V2=90км\сағ t= 3сағ S3=?км t=?сағ S1=V1*t=60*3=180км S2=V2*t=90*3=270км S3=(1480-270)-180=390км V=V2-V1=90-60=30км\сағ t=S/V=480/30=16км\сағ Ж: 3сағаттан кейін олардың арақашықтығы 390 км болады. Автокөлік автобусты 16 сағаттан кейін қуып жетеді. |
Шаттық шеңберін жасайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Мамандық атауларын табады
Фигураның жазбасын табады
Тікбұрышты үшбұрыш сызады
Бұрыштарды сызады
Өрнекті құрады
Симметриялы пішін салады
Тапсырманы орындайды
Симметриялы фигура сызады
Есепті шығарады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтау арқылы бағалап отыру
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Өрнектердің мәнін тауып,амалдардың орындалу ретін біледі-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Формулаларды сәйкестендіріп, мамандық атауларының аудармасын біледі-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Қалған жазбаларды атайды-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Тікбұрышты үшбұрышсызып,бұрыштарды өлшейді-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Бұрыштарды өлшеп, дәптеріне сызады-1Б Бұрыштардың атауын жазады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Өрнектер құрып,олардың мәнін табады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Симметриялы пішін салады-1Б
Жарайсың
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Өзі ойдан симметриялы фигура сызады-1Б
ҚБ:«Банк»әдісі Дескриптор: Қараөріктерді өлшеу жолын қарастырады-1Б
Жарайсыңдар
«Табиғат» әдісі |
Суреттер
Оқулық
Мамандықтар туралы суреттер
Фигуралар
Үшбұрыш
Бұрыш түрлері
Оқулық
Симметриялы фигуралар
Оқулық
Симметриялы фигуралар
Қараөріктер суреті
Кері байланыс парақтары
|
||||||||||||||
Скачано с www.znanio.ru
Материалы на данной страницы взяты из открытых источников либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.