Менин суйикти исим китап оку
Оценка 4.9

Менин суйикти исим китап оку

Оценка 4.9
Разработки уроков
docx
администрации
2 кл
10.02.2017
Менин суйикти исим китап оку
Сынып: 2 «Б» Сабақтың тақырыбы: Менің сүйікті ісім – кітап оқу. Атау септік. Сабақтың мақсаты: Білімділік: Модуль бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру. Оқылым, тыңдалым, айтылым, жазылым әрекеттерін жүйелі түрде қолданып, тілдесім әрекетіне жетелеу. Жаңа тақырыпты меңгерту Тәрбиелік: Оқушыларды еңбекқорлыққа және бір-біріне деген сүйіспеншілікке баулу. Дамытушылық: Сурет бойынша сұраққа жүйелі жауап беруге дағдыландыру. Сөздік қорын байыту. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Үй жұмысын тексеру. ІІІ. Жаңа сабақ. - мұғалімнің жаңа сөздерді түсіндіруі; - оқушылар жаңа сөздерді кезекпен оқиды; - жаңа сөздерден сөйлемдер құрау; Атау септік кім? не? сұрағына жауап береді. Мысалы: кім? оқушы, не? кітап. Кім? деген сұрақ тек қана адам баласына қойылады. IV. Сөздікпен жұмыс: менің – мой, моя, мое кітап –книга сүйікті – любимое хобби - ермек іс – дело, занятие оқу - читать Менің сүйікті ісім – кітап оқу 1. Мәтінді оқы, аудар. Менің атым – Алина. Мен сегіз жастамын. Мен екінші сыныпта оқимын. Менің сүйікті ісім – кітап оқу. Кітаптың ішінде көп қызық ертегілер, мәліметтер бар. Мен кітапханаға жиі барамын. 2. Сөйлесейік.
2 сынып сабақ жоспары Word.docx
Сынып: 2 «Б» Сабақтың тақырыбы: Менің сүйікті ісім – кітап оқу. Атау септік. Сабақтың мақсаты: Білімділік: Модуль бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру.  Оқылым, тыңдалым, айтылым, жазылым әрекеттерін жүйелі түрде қолданып, тілдесім  әрекетіне жетелеу. Жаңа тақырыпты меңгерту Тәрбиелік: Оқушыларды еңбекқорлыққа және бір­біріне деген сүйіспеншілікке  баулу.  Дамытушылық: Сурет бойынша сұраққа жүйелі жауап беруге дағдыландыру.   Сөздік қорын байыту.  Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Үй жұмысын тексеру. ІІІ. Жаңа сабақ. ­  мұғалімнің жаңа сөздерді түсіндіруі; ­  оқушылар жаңа сөздерді кезекпен оқиды; ­ жаңа сөздерден сөйлемдер құрау; Атау септік кім? не? сұрағына жауап береді.  Мысалы: кім? оқушы, не? кітап. Кім? деген сұрақ тек қана адам баласына   қойылады.    IV. Сөздікпен жұмыс: менің – мой, моя, мое                                              кітап –книга сүйікті – любимое                                                   хобби ­ ермек іс – дело, занятие                                                     оқу ­ читать Менің сүйікті ісім – кітап оқу 1. Мәтінді оқы, аудар. Менің атым – Алина. Мен сегіз жастамын. Мен екінші сыныпта оқимын. Менің  сүйікті ісім – кітап оқу. Кітаптың ішінде көп қызық ертегілер, мәліметтер бар. Мен  кітапханаға жиі барамын.   2. Сөйлесейік. ­ Сәлем,  ... ! ­ Қайырлы күн, ...   ! ­ Сен қайда барасың? ­ Мен кітапханаға барамын. ­ Кітапханада не бар? ­ Кітапханада көп қызықты кітаптар бар. ­ Газет, журналдар бар ма? ­ Әрине бар! Бұларды жұма сайын поштамен арнайы әкеледі.  ­ Ендеше мен де барамын. 3. «Менің сүйікті ісім» мәтінін оқып, аударыңдар. Мен домбыра тартамын. Мен ән айтамын. Мен футбол ойнаймын. Мен би билеймін.  Мен сурет саламын.  4. Сурет бойынша әңгімелеңдер. V. Сабақты қорытындылау: Ауыл кітапханасына және мектеп кітапханасына жиі барып тұрасын ба? VІ. Сабақты бекіту 1.  Кітапханада қандай кітаптар бар? VІІ. Бағалау VІІІ. Үйге тапсырма: Жаңа сөздерді жаттап келіңдер.   Тексерілді: _____________________ Сынып: 2 «Б» Сабақтың тақырыбы: Тазалықты сақта. Жіктеу есімдігі.  Сабақтың мақсаты: Білімділік: Модуль бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру.  Оқылым, тыңдалым, айтылым, жазылым әрекеттерін жүйелі түрде қолданып, тілдесім  әрекетіне жетелеу. Жаңа тақырыпты меңгерту Тәрбиелік: Оқушыларды еңбекқорлыққа және бір­біріне деген сүйіспеншілікке  баулу.  Дамытушылық: Сурет бойынша сұраққа жүйелі жауап беруге дағдыландыру.   Сөздік қорын байыту.  Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Үй жұмысын тексеру. ІІІ. Жаңа сабақ. ­  мұғалімнің жаңа сөздерді түсіндіруі; ­  оқушылар жаңа сөздерді кезекпен оқиды; ­ жаңа сөздерден сөйлемдер құрау; Жіктеу есімдігі: (мен, сен, сіз, ол, біз, сендер, сіздер, олар). Ілік септігі: кімнің? ненің?  сұрақтарына жауап береді. (­ның, ­ нің, ­ дың, ­ дің ­ тың, ­тің,) жұрнақтары арқылы  жасалады.            І. Мен оқушымын                                             І. Біз оқушымыз           ІІ. Сен оқушысың                                             ІІ. Сендер оқушысыңдар                Сіз оқушысыз                                                    Сіздер оқушысыздар           ІІІ. Ол оқушы                                                    ІІІ. Олар оқушылар          IV. Сөздікпен жұмыс:                   дене мүшелері – части тела                 ауыз ­ рот                   бас – голова                                             құлақ ­ ухо                   көз – глаз                                                 қол ­ рука                   мұрын – нос                                            аяқ – нога, 1­тапсырма, Суретке қарап, қайталаңдар. 3­тапсырма. Тыңда. Қайтала. Оқы.  Мынау – сабын. Менің сабыным қызыл. Мынау – тарақ. Менің тарағым қоңыр. Мынау – сүлгі. Менің сүлгім жасыл. Мынау – тіс щёткасы. Менің тіс щёткам көк.  4­тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңдер.  1. Сенің сабының қандай? 2. Сенің тарағың қандай? 3. Сенің сүлгің қандай? 4. Сенің тіс  щёткаң қандай?  Есте сақтаңдар: Менің тіс щёткам               Сенің тіс щёткаң                         Оның тіс щёткасы 5­тапсырма. Суретке қара. Тыңда, қайтала.  6­тапсырма. Жалғауларды жалғап жазыңдар.                            ­ның, ­нің.  1.  ...         көзі      қара. 2.         …       киімі әдемі.                               ­дың, ­дің 3.   ...        қолы жақсы. ...  тамағы дәмді.  4.                                        ­тың, ­тің                                                                                                    5.  6.    ...  терезесін аш.  ... іші таза. 3. Оқы, аудар, жатта.  V. Сабақты қорытындылау: Тазалық заттарың атаңдар... VІ. Сабақты бекіту: Сен тазалықты сақтайсың ба? VІІ. Бағалау VІІІ. Үйге тапсырма: Жаңа сөздерді жаттап келіңдер.   Тексерілді: _____________________ Ая мен Ай Айдың беті аппақ, Аяның беті сатпақ. Неге олай? Ол былай – Ай Аунамайды жерге, Шомылады көлге.                          (М. Әлімбаев).

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку

Менин суйикти исим китап оку
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.
10.02.2017