Қысқа мерзімді сабақ жоспар
9
Қазақ тілі
Публицистикалық стиль. Сипаты. Жұмсалу формалары.
Электрондық оқулық. Интернеттен қосымша мәлімет. Оқулық.
Қазақ тілі пәнінен өткен тақырыптарды қайта еске түсіру үшін талдау жұмыстарын жасау.
Публицистикалық стил ерекшелігімен танысады.
Талдау - өткенді шыңдау деген сөз.7 модуль ресурстар Сабақтың мазмұны
Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Жас ерекшеліктеріне қарай білім беру Топтастыру Ұйымдастыру. Гүлдер арқылы бөліну. Әр оқушы өздері гүл түрлерін таңдайды, сол гүлге жазылған сөздер ақылы бөлінеді.
Диалогтық оқыту.
Сұрақ - жауап Жұптық жұмыс Қандай талдау түрлерін білесіңдер?
Талдаудың қай түрілері қиындық тудырады? Осы тақырыпқа байланысты әрқайсысы жеке-жеке сұрақ дайындайды, сол сұрақтарды бір-біріне беріп, оған жауап алады.Сыни тұрғыдан ойлау. Ауызша мазмұндау
Табыс критерилерін құрастыру. Берілген тапсырмаларды ауызша орындау.
Кім жылдам? Ойын арқылы сұрақтар қойылады. Әр топ өздеріне берген сұрақтарға жылдам жауап беру керек?
АҚТ-ны қолдану.
Қабілетті және дарынды балалармен жұмыс.
Кім тапқыр? ойыны арқылы Сан есімдерден жасалған мақал- мәтелдерді табу. Дәптерге қай топ көп мақал – мәтелдер жазады. А, С деңгейлеріне ұялы телефонын пайдалану арқылы қосымша мәлімет іздеу.Ал туған жері, орындарының орналасқан жерлерін Б деңгейдегі оқушы интернеттен іздейді.атқарған қызметразработка урока
9 с қазақ тілі КМЖ публицистикалық.docx
Қысқа мерзімді сабақ жоспар
9
Қазақ тілі
Публицистикалық стиль. Сипаты. Жұмсалу формалары.
Электрондық оқулық. Интернеттен қосымша мәлімет. Оқулық.
Қазақ тілі пәнінен өткен тақырыптарды қайта еске түсіру үшін талдау жұмыстарын жасау.
Публицистикалық стил ерекшелігімен танысады.
Күні
Сыныбы
Пәні
Тақырыбы
Сілтеме
Мақсаты
Оқыту
нәтижесі
Түйінді
идеялар
Блум
таксономия
сы
Білу
Талдау өткенді шыңдау деген сөз.
7 модуль
ресурстар
Жас
ерекшеліктерін
е қарай білім
беру
Диалогтық
оқыту.
Сұрақ жауап
Топтастыру
Жұптық жұмыс
Түсіну.
Сыни тұрғыдан
ойлау.
Қолдану
АҚТны
Ауызша
мазмұндау
Табыс
критерилерін
құрастыру.
Кім тапқыр?
Сабақтың мазмұны
Мұғалімнің ісәрекеті
Ұйымдастыру. Гүлдер
арқылы бөліну.
Қандай талдау түрлерін
білесіңдер?
Талдаудың қай түрілері
қиындық тудырады?
Берілген тапсырмаларды
ауызша орындау.
Кім жылдам? Ойын арқылы
сұрақтар қойылады.
Оқушының ісәрекеті
Бағалау
Әр оқушы өздері гүл
түрлерін таңдайды, сол
гүлге жазылған сөздер
ақылы бөлінеді.
Осы тақырыпқа
байланысты әрқайсысы
жекежеке сұрақ
дайындайды, сол
сұрақтарды бірбіріне
беріп, оған жауап алады.
Әр топ өздеріне берген
сұрақтарға жылдам жауап
беру керек?
Қадағалау.
Марапаттау.
Жұлдызша арқылы
бағалау.
Дәптерге қай топ көп мақал – А, С деңгейлеріне ұялы
Марапаттау. қолдану.
Қабілетті және
дарынды
балалармен
жұмыс.
ойыны арқылы
Сан есімдерден
жасалған мақал
мәтелдерді табу.
мәтелдер жазады.
Талдау
Жинақтау
Сын
тұрғысынан
ойлау
Сыни ойлау.
Бағалау
Сергіту сәті.
Оқулықтан жаттығулар
орындау.
Тез ойлан?
Қандай ақынжазушыларды
өттік, соларды тірек ете
отырып, мазмұндау.
Жұлдызша, смайлинг және
түсті қағаздар арқылы
бағалау.
Электрондық
оқулықты
қолдану арқылы
кері байланыс.
Сұрақ жауап
Жеке, топпен
бағалау.
телефонын пайдалану
арқылы қосымша мәлімет
іздеу.Ал туған жері,
орындарының орналасқан
жерлерін Б деңгейдегі
оқушы интернеттен
іздейді.атқарған қызмет
Әр топқа жекежеке
жаттығу беріп, сол
жаттығуды түсіндіреді.
Осы сөздерді қолдана
отырып сөйлем
құрастырады. Қай топ
бұрын болып, оны талдап
үлгерсе. Сол топ
бағаланады.
Сабақ барысында
жинақтаған бағаларын
жинап, өздері қорытынды
бағаларын шығарады.
Өзара бағалау, өзін
өзі бағалау.
Мадақтау
Жиынтық бағалау.
Публицистикалық стиль
Публицистикалық стиль
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.