Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 0.1.1.1 Сөздегі дыбыс түрлерін ажырату және дұрыс дыбыстау
0.1.3.1 Лексикалық тақырыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің мағынасын түсіну
0.2.1.1 Лексикалық тақырыптар бойынша сөйлеу барысында жаңа сөздерді қолдану
0.4.1.1 Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын сурет, сызбанұсқа, белгілер арқылы жеткізу
0.5.1.2 Сөйлеу барысында септік жалғауын педагогтің көмегі/үлгісі бойынша қолдануОқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 0.1.1.1 Сөздегі дыбыс түрлерін ажырату және дұрыс дыбыстау
0.1.3.1 Лексикалық тақырыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің мағынасын түсіну
0.2.1.1 Лексикалық тақырыптар бойынша сөйлеу барысында жаңа сөздерді қолдану
0.4.1.1 Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын сурет, сызбанұсқа, белгілер арқылы жеткізу
0.5.1.2 Сөйлеу барысында септік жалғауын педагогтің көмегі/үлгісі бойынша қолдану
маб .docx
2БӨЛІМ: МЕКТЕПКЕ НЕ
ҮШІН БАРАМЫЗ?
№ 7 ҰОҚ
Тақырыбы:
Сөмкеде не
бар?
Күні, айы:
Мектепалды сыныбы/тобы:
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқу мақсаты
Күтілетін нәтиже
ҰОҚ кезеңдері
ҰОҚ басы (2–5 минут)
ҰОҚ ортасы (6–25 минут)
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқу мақсаты
Күтілетін нәтиже
Мектебі/МҰ:
ҰОҚға қатыспаған тәрбиеле нушілер саны:
Педагогтің атыжөні:
ҰОҚға
қатысқан
тәрбиеленушілер
саны:
0.1.1.1 Сөздегі дыбыс түрлерін ажырату және дұрыс дыбыстау
0.1.3.1 Лексикалық тақырыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің
мағынасын түсіну
0.2.1.1 Лексикалық тақырыптар бойынша сөйлеу барысында жаңа сөздерді
қолдану
0.4.1.1 Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын сурет, сызбанұсқа, белгілер
арқылы жеткізу
0.5.1.2 Сөйлеу барысында септік жалғауын педагогтің көмегі/үлгісі бойынша
қолдану
Барлық тәрбиеленушілер: Лексикалық тақырып бойынша жиі қайталанатын
сөздердің мағынасын түсінеді, сөздерді дұрыс дыбыстай алады. Оқу құралдарын
атай алады, сөмкеде қандай оқу құралдары бар екенін айта алады.
Тәрбиеленушілердің басым бөлігі: Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын
су рет, сызбанұсқа, белгілер арқылы жеткізе алады. Тақырыпқа қатысты
сөйлеу/сөйлесу үлгісін түсінеді, сол үлгі бойынша сөйлесе алады.
Кейбір тәрбиеленушілер: ҰОҚда үйренген сөйлесу үлгілерін өмірлік
жағдаятта еркін қолдана алады. Септік жалғауын дұрыс қолдана алады.
ҰОҚ барысы
Ресурстар
Жоспарланған жұмыс
(ПК) Тәрбиеленушілердің ҰОҚға дайындығын тексеру. ҰОҚ басталуына
жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. ҰОҚ мақсатымен таныстыру.
(ПК,Ұ) Әліппедәптермен жұмыс 1
тапсырмадағы сурет бойынша
балалар осыған дейін үйренген оқу
құралдарының атауын қайталайды,
сондайақ қайшы, желім, сөмке,
сызғыш, өшіргіш сияқты жаңа
сөздермен танысады. Осы
тапсырмада берілген оқу
құралдарының атауын тыңдау,
қайталау, сурет бойынша айту
сияқты жұмыс түрлері жүргізіледі.
0.1.1.1 Сөздегі дыбыс түрлерін ажырату және дұрыс дыбыстау
0.1.3.1 Лексикалық тақырыптар бойынша жиі қайталанатын сөздердің
мағынасын түсіну
0.2.1.1 Лексикалық тақырыптар бойынша сөйлеу барысында жаңа сөздерді
қолдану
0.4.1.1 Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын сурет, сызбанұсқа, белгілер
арқылы жеткізу
0.5.1.2 Сөйлеу барысында септік жалғауын педагогтің көмегі/үлгісі бойынша
қолдану
Барлық тәрбиеленушілер: Лексикалық тақырып бойынша жиі қайталанатын
Әліппе дәптер. Аудиодиск: 2.5.1 ҰОҚ кезеңдері
ҰОҚ басы(2–5 минут)
ҰОҚ ортасы(6–25 минут)
сөздердің мағынасын түсінеді, сөздерді дұрыс дыбыстай алады. Оқу құралдарын
атай алады, сөмкеде қандай оқу құралдары бар екенін айта алады.
Тәрбиеленушілердің басым бөлігі: Тыңдалған мәтіндегі ақпараттың мазмұнын
сурет, сызбанұсқа, белгілер арқылы жеткізе алады. Тақырыпқа қатысты
сөйлеу/сөйлесу үлгісін түсінеді, сол үлгі бойынша сөйлесе алады. Кейбір
тәрбиеленушілер: ҰОҚда үйренген сөйлесу үлгілерін өмірлік жағдаятта еркін
қолдана алады. Септік жалғауын дұрыс қолдана алады.
ҰОҚ барысы
Ресурстар
Әліппе дәптер. Аудиодиск: 2.5.1
Жоспарланған жұмыс
(ПК) Тәрбиеленушілердің ҰОҚға дайындығын тексеру. ҰОҚ басталуына
жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. ҰОҚ мақсатымен таныстыру.
(ПК,Ұ) Әліппедәптермен жұмыс
1тапсырмадағы сурет бойынша
балалар осыған дейін үйренген оқу
құралдарының атауын қайталайды,
сондайақ қайшы, желім, сөмке
сызғыш, өшіргіш сияқты жаңа
сөздермен танысады. Осы тапсыр
мада берілген оқу құралдарының
атауын тыңдау, қайталау, сурет
бойынша айту сияқты жұмыс түрлері
жүргізіледі.
(ПК,Ұ) 2тапсырмада берілген үлгі
бойынша балалар сөмкеде не бар
екенін айтады. Суретте үш сөмке
берілген. Үш сөмкеде әртүрлі оқу
құралдары көрініп тұр. Сол бойынша
балалар әр сөмкеде қандай оқу
құралдары бар екенін айтады. (Ұ) 3
тапсырмада балалар сұраққа жауап
беру (Сөмкеде не бар?) арқылы бір
бірін тексереді: Сөмкеде екі кітап
бар. Сөмкеде бір сызғыш бар.
Сөмкеде4 қарындаш бар. Сөмкеде
бір қайшы бар. Осыдан кейін
суретті бояйды.
(Ұ) 5тапсырмада балалар кітап,
желім, дәптер, қалам, қарындаш,
қайшы, сызғыш, өшіргіш сөздерін
тыңдайды, қайталайды. Қазақ тіліне
тән ұ, ғ, қ, ү, ө, ы дыбыстарын
қайталайды.
(Ө) Лексикалық тақырыпқа сәйкес
үлестірмелі материалды (ҮМ:№4
кесте) қолдану арқылы өткен
материал бекітіледі, балалардың өз
бетінше жұмыс істеу және қол
қимылы дағдылары
қалыптастырылады. Сондайақ
үлестірмелі материалмен жұмыс
істеу балалардың ҰОҚ деген
ынтасын, қызығушылықтарын
арттыра түседі
Аудиодиск: 2.5.5
ҮМ: №4 кесте ҰОҚ соңы(26–30 минут)
туралы ойпікірлерін білдіре алады.
Сабақтың тақырыбы: Сөмкеде не бар?
Сабақтың тақырыбы: Сөмкеде не бар?
Сабақтың тақырыбы: Сөмкеде не бар?
Материалы на данной страницы взяты из открытых истончиков либо размещены пользователем в соответствии с договором-офертой сайта. Вы можете сообщить о нарушении.