Қысқа мерзімді жоспар. №36.37сабақтар
Оқу ісінің меңгерушісі:_______________Тлепова Ш.Ж
Күні:22.23.02.2018ж 1 «в» сыныбы |
Пәні: Сауат ашу. Мектеп:№9 Мұғалімі: Койшыгулова Жаныл Берденқызы |
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Ȅе дыбысы мен әрпі. |
|||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту |
|||||
Сабақтың мақсаттары |
1.2.9.2. дыбыстардың қызметін түсіну(е,ю,я қосарлы дыбыстарды дұрыс оқу; 1.2.1.2. .оқудың түрлерін (буындап оқу,жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу,түсініп оқу,қолдану; 1.1.7.1.тыңдалған мәтінге өз көзқарасын жай сөйлеммен білдіру(ұнайды,ұнамайды) 1.1.4.1.мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша божау; 1.1.9.1.сөздегі дыбыс түрлерін,(дауысты,дауыссыз жуан,жіңішкедауыстылар)ажырату,дұрыс дыбыстау; 1.3.1.1.сөйемді бас әріппен бастап жазып,сөйлем соңына Тиәсті тыныс белгілерін қою. |
|||||
Жетістік критерийлері |
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
|||||
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||||
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
|||||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
|||||
Тілдік құзыреттілік |
Әртіс-актер |
|||||
Сабақ барысы |
||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
Сабақтың басы Ынтымақтастық 5 минут |
|
|
||||
Сабақтың ортасы 15 минут
|
1.Таныстырылым: Ё әрпімен таныстыру. Сөз арасында келетін орнын анықтау. Й+о дыбыстары естілгенімен ё әрпі жазылатынын түсіндіру. 1. Сөздерді оқиды. 2. Оқулықпен жұмыс. Мәтінді оқиды. 3. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. 4. Әріптің жазылуымен таныстыру. Электрондық оқулық көмегімен әріпті ауада жазады. 5. Әріптерді жазады. Дискриптор құру: Ё әрпімен танысады. Сөз арасында келетін орнын анықтайды, й+о дыбыстары естілгенімен ё әрпі жазылатынын түсінінеді. Ё әрпі келетін сөздерге мысал келтіреді. Берілген сөздерді топпен оқиды. Мәтінді тізбектей топпен оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Әріппен танысады. Әріпті әдемі, көлбеу, дұрыс жазуды үйренеді, жазады. №2 Оқылым. Фуникулер Ә)Ойлан,тап. Қалай ойлайсыздар, актер қай аңның рөлін ойнады. Сол аңды сипаттап көріңдер. |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
||||
Сергіту сәті 1 минут |
|
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
||||
Аяқталуы
7 минут
10 минут
|
№3 Берілген сұрақтар арқылы жауаптарын болжа. №4 Кел,ойнайық. Таяқша бар қолында, Кімді айттым ойымда?
№3.Жазылым: №3 дәптермен жұмыс Жатқа жазу. Шахтерді ел біледі, Оған сарай жер асты. Көмір қазып жүреді, Қопарып ол тау-тасты. Көру диктанты(ламинатталған бетшеге)
Шахтер монтер дирижер |
Оқулық, дәптерлер.
|
||||
Сабақтың соңы 2 минут
|
Рефлексия
|
|
||||
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық
және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||||
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||||
© ООО «Знанио»
С вами с 2009 года.